PROŽITKOVÉ TERAPIE HROU S KVANTOVOU VLNOU

 

 

Pokud jste se na mých stránkách dostali až sem , znamená to , že vás něco zaujalo,nadchlo a přitahuje vás to jako magnet. vítejte,máme to společné i mne to baví a přitahuje.Společný rozvoj, ukážu vám cestu, po ní kráčíte sami, najdeme cestu,jak tomu přistoupit,jak to uchopit, uzdravit Jsem psychoterapeut,kvantový praktikant,emoční psycholog pro transformaci života, konzultant, s karmickou numerologii-karmalog. A má práce mne baví a naplňuje , pokud pocítíte , že vás to oslovuje a máte chuť s tím něco dělat , jste vítání. Dáme se společně do práce,děkuji vám za důvěru a vaše objednávky.

DSC_0970

Něco málo vám přiblížím ke konzultacím a poradenství. Vnitřní nerovnováha , smutek , strach , lítost a křivda , přecházejí do těžkých stavů a to až do stresu a deprese  a sebedestrukce- to vše vzniká příčinou životních bloků , nevyjasněných  otázek , či nespolupráci v životě ve čtyřech našich životních prožitcích – vztahy,zdraví,práce,peníze…….

Jak konzultace,terapie a koučink probíhají?

Jednotlivé oblasti konzultací ,vedení,terapií a koučinku se zaměří právě na ně. Každý kdo cítí nějaký problém , ví do jaké z těchto oblastí patří a právě v tomto směru se s klietem  na jeho problém zaměřím a vše uvolníme. Potom je schopen klient pokračovat dál ve své cestě  a je schopen si splnit své sny. Samozřejmě,že vše má svůj čas a jedna terapie nevyřeší vše hned , ale je to pro vás nový začátek k vaší cestičce do světla. Určitě vás to navede ke správnému směru myšlení.

Je mi ctí vám ukázat tuto cestu , kterou zatím nevidíte je příjemná , též používám čištění přes mluvené slovo ,  práci  s energií , otevírání srdeční čakry a cestu za pramenem , naučím vás , dívat se na sebe vnitřním okem , garantuji úžasný zážitek , který jste určitě ještě neprožili. Zažijete propojení mužské energie – vnitřní muž , pokojný bojovník a  ženské energie – vnitřní žena bohyně  a  vaše vnitřní dítě pravá a levá strana těla,práce s pravou a levou mozkovou hemisférou Alternativní diagnostika, terapie dle datumu narození , terapie hrou TKDM – posunutí svých hranic,Emoční psychologie,odblokování s transformací života na buněčné úrovni vašeho DNA

60 minut osobně 1000 kč
90 minut osobně 1500 kč

Prožitkové terapie s TKDM na dálku

Zaslání kvantové vlny dar za dar
Vedené terapie dálkově 60 min.na tel. FB  1000 kč
Poradenství dálkově       30 minut na tel. FB  500 kč
Písemnou formou  500 kč – 1000kč dle práce

Těší se na vás Regenerační  studio – Pohoda

Psychoterapeut,emoční psycholog,certifikovaný praktik metody TKDM

Eva Krištofová