Ach jo…

Vítám vás na mých stránkách, vítám vás na bezplatné poradně. Zadejte jakoukoliv otázku,dotaz,přání a touhy. Pokud se chcete objednat a potřebujete poradit,zadejte do kolonky, pokud nechcete aby váš dotaz byl veřejný.Vyplňte si kolonku,nezávazná objednávka.Tento dotaz mi přijde automaticky na e-mail.

Zadejte jméno,datum narození i partnera, všech zůčastněných,kterých se problém týká.Podíváme se na to,co zatím nevidíte,poodhalíme to v čem potřebujete mít jasno,co potřebuje projasnit.

Děkuji vám za důvěru,spolupráci i za to,že jste,bez vás by to nešlo.Těším se na spolupráci.

609 zhlédnutí
0
Anonymous

Dobrý den paní Evo,tady Božena,chtěla jsem Vám napsat jak postupuje ten detox u mě,ale musímm Vám napsat,že jsem to porušila jídlem a taky jsem si všimla proč.Já vlastně zajídám stresy,hlavně finanční,Už mě to fakt ubíjí a nevím,kdy to bude lepší.. Ach jo,Nemám pak klid a pohodu a tak to zas poruším.Nejraději bych se neviděla.Takže od zítřka začínam opět znovu ten detox a snad mě zas něco nevyvede z míry a dokončím ho.Ach jo.Držte mi pěsti,ať už to zvádnu,není to nic příjemného,jsem u detoxu slabá,nevýkonná,ale nemám na výběr už.Moc Vás zdravím Božena

0

Hezký den , paní Boženo

Rozhodnutí,vytrvalost a trpělivost,to je to,co potřebujete.Pokud se při čištění cítíte slabá a nevýkonná, postupujete nesprávně.

Při výběru detoxikační kury,nesmíte úplně hladovět,jíst pravidelně,ale míň a jen lehkou stravu.

Soustředit se na šťávy,bylinné čaje,tynktůry či homeopata.

Záleží,co jste si vybrala.

Pokud vás trápí finanční negramotnost i to se musíte naučit.Máte nevhodný program,který vám neslouží. Finanční gramotnost by se měla vyučovat už na základní škole,bohužel tomu tak není.

Kupte si knihu od Zdenky Jordánové Moje peníze aneb Chudoba není ctnost,ale nemoc.Snad vás to k něčemu nastartuje.

Vše je o vás a ve vás,nikdo za vás nic neudělá,změnu musíte udělat jen vy sama.Držím palce a přeji vše dobré.

S úctou

Regenerační studio – Pohoda
Vedení a léčení v osobním rozvoji
Psychoterapeut
Praktik Metody TKDM
Karmalog
Eva Krištofová

Odešlete dotaz anonymně

Odpověď vám mileráda zašlu na Váš e-mail. Nebude publikován veřejně.

Vložením osobních údajů souhlasíte s podmínkami ochrany osobních údajů