Močový měchýř

Vítám vás na mých stránkách, vítám vás na bezplatné poradně. Zadejte jakoukoliv otázku,dotaz,přání a touhy. Pokud se chcete objednat a potřebujete poradit,zadejte do kolonky, pokud nechcete aby váš dotaz byl veřejný.Vyplňte si kolonku,nezávazná objednávka.Tento dotaz mi přijde automaticky na e-mail.

Zadejte jméno,datum narození i partnera, všech zůčastněných,kterých se problém týká.Podíváme se na to,co zatím nevidíte,poodhalíme to v čem potřebujete mít jasno,co potřebuje projasnit.

Děkuji vám za důvěru,spolupráci i za to,že jste,bez vás by to nešlo.Těším se na spolupráci.

548 zhlédnutí
0

Dobrý den, doporučila mě na vás kolegyně paní Hušková. Mám vnučku která od září přestala samovolně močit a necítí pocit na močení. Po veškerých vyšetřeních v nemocnicích ji nic nezjistili, jen údajně lenivý močový měchýř. Dlouhodobě se cévkovala nyní ji udělali vývod z močového měchýře… Jsme neštastní a nevíme jak už ji máme pomoci. Tohle trvá již od září 2014…
Myyslíte si že byste ji dokázala pomoci ? ..

Děkuji.. Eva
email : eva.kostel@post.cz

0

Hezký den,paní Kostelníková

Děkuji Vám za dotaz a projevenou důvěru. V rámci soukromí jsem Vám odpověď poslala na e-mailovou adresu. Dejte to přečíst i mamince,mnohé si uvědomí.

Tělo její dcerky psychosomatizuje nedostatky v prožitém životě.A vše jde odstranit,se vším jde pracovat,pokud si člověk důvěřuje a chce se posunout na vyšší úroveň svého bytí.

přeji Vám cestičku otevřenou k realizaci.

Hezké dny v radosti

Relaxační studio – Pohoda
Poradna v osobním rozvoji ve vztazích,zdraví a úspěchu
Eva Krištofová

Napište svou odpověď...

Odešlete dotaz anonymně

Odpověď vám mileráda zašlu na Váš e-mail. Nebude publikován veřejně.

Vložením osobních údajů souhlasíte s podmínkami ochrany osobních údajů