Objednávka na terapii

Vítám vás na mých stránkách, vítám vás na bezplatné poradně. Zadejte jakoukoliv otázku,dotaz,přání a touhy. Pokud se chcete objednat a potřebujete poradit,zadejte do kolonky, pokud nechcete aby váš dotaz byl veřejný.Vyplňte si kolonku,nezávazná objednávka.Tento dotaz mi přijde automaticky na e-mail.

Zadejte jméno,datum narození i partnera, všech zůčastněných,kterých se problém týká.Podíváme se na to,co zatím nevidíte,poodhalíme to v čem potřebujete mít jasno,co potřebuje projasnit.

Děkuji vám za důvěru,spolupráci i za to,že jste,bez vás by to nešlo.Těším se na spolupráci.

476 zhlédnutí
0
Anonymous

Hezký den,paní Krištofová

Dostala jsem na Vás kontakt od kamarádky.Byla Vaší terapií nadšená,moc jste jí pomohla.Ráda bych se zaptala jak dloho Vaše terapie trvá a jestli se můžu objednat i na pozdější odpoledne. Tak až kolem 17.00 hod.Pracuji do 16.00hod ať si nemusím brát dovolenou

Přijedu z Olomouce a neřídím auto.Přijela bych autobusem,tak abych mohla zajistit spoj.Potřebovala bych trošku nasměřovat a vyřešit si své momentální trápení,které mne brzdí a nedovolí jít dál.Zbytek bych probrala osobně.Děkuji Vám ze srdce.

Těším se na setkání a změny.

Magdaléna Malá Olomouc

0

Hezký den,Magdaléno

posílám pozdrav, děkuji za projevenou důvěru i já se těším na společnou spolupráci s Vámi.

Terapie Hrou s TKDM trvají přibližně hodinu až hodinu a půl,záleží,co si klient otevře a co si chce vyřešit je to individuální.

Nemám pevnou pracovní dobu s klienty se domlouvám tak jak se to hodí oběma stranám,takže není problém se objednat i kolem 18.00 hod.Termínek najdeme.

Pokud jedete z Olomouce najděte si autobus StudentAgenci,přiveze Vás až ke mne a za dvě hodiny jede určitě nazpět,jezdí tak ke mne klienti z Brna.

Až budete rozhodnuta,že jste připravena na sobě pracovat , jsem tady pro Vás.Zavolejte na tel. 602 795 216 a nebo učiňte objednávku e-mailem. Určitě se domluvíme.

Budu se těšit na naše setkání a hraní.

S úctou

Relaxační studio – Pohoda
Poradna osobního rozvoje ve vztazích,zdraví a úspěchu
Prožitkové Terapie Hrou s TKDM
Léčení dotekem s TKDM i na dálku
Eva Krištofová

Odešlete dotaz anonymně

Odpověď vám mileráda zašlu na Váš e-mail. Nebude publikován veřejně.

Vložením osobních údajů souhlasíte s podmínkami ochrany osobních údajů