odpověď

Vítám vás na mých stránkách, vítám vás na bezplatné poradně. Zadejte jakoukoliv otázku,dotaz,přání a touhy. Pokud se chcete objednat a potřebujete poradit,zadejte do kolonky, pokud nechcete aby váš dotaz byl veřejný.Vyplňte si kolonku,nezávazná objednávka.Tento dotaz mi přijde automaticky na e-mail.

Zadejte jméno,datum narození i partnera, všech zůčastněných,kterých se problém týká.Podíváme se na to,co zatím nevidíte,poodhalíme to v čem potřebujete mít jasno,co potřebuje projasnit.

Děkuji vám za důvěru,spolupráci i za to,že jste,bez vás by to nešlo.Těším se na spolupráci.

646 zhlédnutí
0
Anonymous

Milá paní Evo,moc Vám ještě děkuji za Vaší odpověď,jsou tam věci,které jsou velmi pravdivé/ o vězení se mi i zdálo/,trápím se mnoha věcmi/penězi,prací ,budoucností,špatným zdravím atd.Je toho opravdu hodně.A trápím se dlouhodobě. A přitom bych si přála už nemít žádné starosti,mít dostatek peněz,jet k moři a tak nějak užívat života,což už jsem dlouho nezažila.Snažím se detox vydržet,nemyslet teď na nic a nestresovat se.Moc mi pomohla Vaše slova,Vaše podpora,velmi moc Vám děkuji a ozvu se,jak pokračuji.Máte pravdu,už jsem se rozhodla,nechci už být stále za zdí. Moc Vás zdraví a děkuje Božena

0

Rádo se stalo,paní Boženo.Těším se s vámi. Zvládnete to, už jste se rozhodla.
Teď zbývá jen vytrvat,pracovat na sobě v osobním rozvoji a vypouštět věci ze svého života,které vám nefungují i to patří k detoxikaci.
Máte právo žít kvalitní život v radosti,plném zdraví a lásce,jen si to dovolte.
Přeji vše dobré.

Odešlete dotaz anonymně

Odpověď vám mileráda zašlu na Váš e-mail. Nebude publikován veřejně.

Vložením osobních údajů souhlasíte s podmínkami ochrany osobních údajů