Ovládání sama sebe

Vítám vás na mých stránkách, vítám vás v poradně. Zadejte otázku nebo dotaz.Pokud se chcete objednat ke konzultacI, sezení nebo terapii – zadejte do kolonky datum narození a  jméno. Pokud nechcete aby váš dotaz byl veřejný vyplňte si kolonku anonymně,můžete zanechat i tel.číslo.Naleznete na konci ve spodní části.Tento dotaz mi přijde automaticky na e-mail. a nebude publikován veřejně.Tato spolupráce je jen stručná a orientační.Děkuji za pochopení.

Zadejte jméno, přijmení,datum narození,tel.číslo.Podíváme se na to,co zatím nevidíte.

VLOŽENÍM OSOBNÍCH ÚDAJŮ SOUHLASÍTE S PODMÍNKAMI OCHRANY OSOBNÍCH ÚDAJŮ

Děkuji vám za důvěru,spolupráci a objednávky.

361 zhlédnutí
0
Anonymous

Dobrý den paní Evo. Chtěla jsem vás poprosit o radu. Od doby, co jste mi naposledy radila uběhlo plno událostí a teď jsem celkem dál než jsem bývala. Jedinou velkou starost mi dělá mé já. Snažím se teď více vnímat přírodu, přítomnost, ale i energie, s kterýma nadále pracuji. Jedinou věcí, která mě stahuje neustále nazpátek je to, že nedokážu ovládat svůj vztek. Nevím zda to je tím, že jsem jednu dobu potlačovala city k ostatním lidem a i nadále mi nejdou úplně vyvolat, ale myslím si, že je to spíš tím, že neumím se zlobou pracovat a přeměnit ji na radost. Kolikrát zloba zvítězí a já v tu ránu jsem jakoby v tranzu a dělám věci, které bych normálně nedělala, a pak mě to mrzí. Dnes jsem měla takovou zlobu na spolužáka, protože urážel moji rodinu a já to nemám ráda. Naštvala jsem se a začali jsme se bít. Nic se nestalo a zbila jsem ho oprávněně, ale měla jsem pak takový divný pocit. Při tom, jak jsme se prali mě napadaly věci, jako že bych ho mohla zbít, až do doby než by omdlel, nebo než by mu vytryskla krev z nosu a pusy. Měla jsem takovou zlost, že bych toho byla schopna. Naštěstí jsem se ovládla, ale pocit, že kdyby zloba zvítězila a já toto udělala, mě neopustil. Nechci ubližovat lidem, ani fyzicky ani myšlenkovitě. Dobře uznávám, že jsem radši, když ze mě lidé mají respekt a strach, i když jsou to kamarádi, protože mám jistotu, že mi neublíží, ale nechci být člověk, který se nedokáže ovládnout. Vy jste snad jediná osoba, která se na mě dokáže napojit a pochopit na sto procent můj pocit(ostatní se mi snaží radit, ale moc to nechápou), a taky si myslím, že ucítíte kolik nenávisti, zloby a smutku ve mě je, a proto pochopíte, proč ji chci dostat ze mě ven. Nevím, jak to mám více rozepsat, ale doufám, že to pochopíte a poradíte mi. Předem děkuji za odpověď.
Alice 21.5.2002

0

Hezký den , Alice

jsi vítána v poradně,každý tvůj negativní pocit tě vede ke změně a posunu, žít plnohodnotný život.Veškeré emoce a pocity,které jsi v sobě potlačovala chtějí ven.

Proto se ti dějí věci,které někdy nezvládáš.Sama jsi si odpověděla tím-jednu dobu jsem potlačovala city k ostatním,neumím se zlobou pracovat,tam je ten problém.

Agrese, zloba,zlost,vztek to vše je nezpracovaný strach,takové velké volání o pomoc,tak popřemýšlej.Z čeho máš strach a proč,pusť se toho,nepotřebuješ to.

Taky si uvědom,co ti tvůj spolužák zrcadlí,co nemáš uvnitř sebe zpracováno.Hodně tě to posune,uvědom si své strachy a přijmi je tak,jako svou zlobu.Popřemýšlej k čemu ji potřebuješ a kde vznikla a proč.

Dovol si aby se k tobě dostavilo vše,co má i ty horší věci. Jde o součást života,vesmír nemůže existovat bez rovnováhy.

Stejně jako na každý den připadá noc a pak zase přijde den,buď trpělivá,nech věci plout a užívej si tu jízdu ke své dokonalé rovnováze,přijmi i stinné stránky duše,tak jako ty světlé,jen tak se dostaneš do klidu,ticha a spokojenosti vnitřní.Ta ti pak zrcadlí situace venku.

Minulost je historie a to čeho se bojíš se může v budoucnu stát,ale také nemusí.Usmívej se , děje se něco magického,když se na lidi usměješ,hned můžeš pocítit tu úžasnou změnu energie.Dopřej si pozitivní vibrace pro své buňky a nastartuj proces uzdravení ve tvém DNA.Tvůj spolužák se dotknul jen něčeho,co nemáš uzdravené,jen něco v tobě spustil,NĚCO , CO SE TÝKÁ TVÉ RODINY.
Cesta k sobě někdy vede i přes bolest,aby ses vyléčila.
Přeji ti na tvé cestičce klid,rozvahu a jasnost mysli.Buď pozorovatel a pozoruj…..vždy se něco najde.

S úctou a láskou

Regenerační studio – Pohoda
Psychoterapeut
Kvantový praktik
Eva Krištofová

Odešlete dotaz anonymně

Odpověď vám mileráda zašlu na Váš e-mail. Nebude publikován veřejně.

Vložením osobních údajů souhlasíte s podmínkami ochrany osobních údajů