PROSBA

Vítám vás na mých stránkách, vítám vás na bezplatné poradně. Zadejte jakoukoliv otázku,dotaz,přání a touhy. Pokud se chcete objednat a potřebujete poradit,zadejte do kolonky, pokud nechcete aby váš dotaz byl veřejný.Vyplňte si kolonku,nezávazná objednávka.Tento dotaz mi přijde automaticky na e-mail.

Zadejte jméno,datum narození i partnera, všech zůčastněných,kterých se problém týká.Podíváme se na to,co zatím nevidíte,poodhalíme to v čem potřebujete mít jasno,co potřebuje projasnit.

Děkuji vám za důvěru,spolupráci i za to,že jste,bez vás by to nešlo.Těším se na spolupráci.

159 zhlédnutí
0
Anonymous

MINULOST JE ZA MNOU URČITÉ PROGRAMY ZDRAVOTNÍHO STAVU SE MI VRÁTILY V HORŠÍ MÍŘE NEŽ PŘED TÍM JDE O PSYCHICKOU ZÁLEŽITOST ……..DĚKUJI MOC

0

Dobrý den,

vítejte v poradně.

Vše,co se děje na vědomé a podvědomé úrovni hodně souvisí s psychikou.A putuje to do epigenetického těla DNA,buněčného pole.Co v životě děláte,jak myslíte v čem žijete,co prožíváte,jak to cítíte a jestli vše dokážete zpracovat a pustit nebo to polykáte,potlačujete,neřešíte.Dostáváte se do začarovaného kruhu.A buňky vibrují nepohodu,nesoulad,strach a úzkost.

Každá nemoc je informací toho,že nejste v lásce a harmonii sám/a se sebou.Každá nemoc vzniká v hlavě a nemoci pocházejí z emocí.

Pokud se vám něco vrátilo ve větší míře než předtím,nemáte minulost ještě vyřešenou,psychosomaticky jste uvízla/uvízl v něčem starém,kde se to cyklí a hromadí a živí ne-moc.Vzniká bez-moc.A buňky nejsou v harmonii.

Tam se zastavte a běžte do hloubky,nikoliv do výšky.Vytáhněte vše napovrch,tím se osvobodíte.

Pokud potřebujete vedení,pracuji osobně v terapiích s klienty nebo na dálku,terapie přes telefon.Je to o vás i na vás,jesli přišel čas s tím pracovat,posunete se.

Tam kde dáváte energii,tam to roste.

Přeji vše dobré v plném zdraví.

S úctou

Regenerační studio – Pohoda
Vedení v osobním rozvoji
Psychoterapeut
Eva Krištofová

Odešlete dotaz anonymně

Odpověď vám mileráda zašlu na Váš e-mail. Nebude publikován veřejně.

Vložením osobních údajů souhlasíte s podmínkami ochrany osobních údajů