spanek

Vítám vás na mých stránkách, vítám vás na bezplatné poradně. Zadejte jakoukoliv otázku,dotaz,přání a touhy. Pokud se chcete objednat a potřebujete poradit,zadejte do kolonky, pokud nechcete aby váš dotaz byl veřejný.Vyplňte si kolonku,nezávazná objednávka.Tento dotaz mi přijde automaticky na e-mail.

Zadejte jméno,datum narození i partnera, všech zůčastněných,kterých se problém týká.Podíváme se na to,co zatím nevidíte,poodhalíme to v čem potřebujete mít jasno,co potřebuje projasnit.

Děkuji vám za důvěru,spolupráci i za to,že jste,bez vás by to nešlo.Těším se na spolupráci.

147 zhlédnutí
0
Anonymous

Dobry den zajima me jedna věc. Podvědomí uklada i to co slyšíme ale vedome si to třeba neuvedomime. Jak jsem jednou zjistil během spanku když se mi film co hrál v TV zapojil do snu. Tak me zajímá když si na noc pustíme něco pozitivního do sluchatek a bude nám to hrát celou noc jestli to podvědomí bude ukládat, vlastně i nas v budoucnu ovlivňovat, bez toho aby jsme byli při vědomí protože spime 😃. OMLOUVAM SE ZA DIAKRITIKU a dekuji snad je to pochopitelně napsané 😃

0

Hezký den,Honzo

Vítám vás v poradně a děkuji za dotaz.Není třeba se omlouvat,vše je napsáno tak,jak sám cítíte.A to je v pořádku.

Odpověděl jste si vlastně sám, ano ,podvědomí ukládá vše,co slyšíme i když spíme,jestli je to pozitivní nebo negativní,naše mysl , vědomí i podvědomí reaguje.

Pokud si pustíte do sluchátek hudbu s kterou rezonujete , určitě vám to ovlivní den,je to určitý druh muzikoterapie a pokud to lahodí vašemu sluchu,tak to vyzkoušejte na nějaký čas a po nějaké době zaznamenáte změny.

Ať se vám daří ve vašem průzkumu a lahodí to nejen sluchu,ale i dušičce.

S úctou

Regenerační studio – Pohoda
Vědomý Mentální koučink
Transformace života
Eva Krištofová

Odešlete dotaz anonymně

Odpověď vám mileráda zašlu na Váš e-mail. Nebude publikován veřejně.

Vložením osobních údajů souhlasíte s podmínkami ochrany osobních údajů