Těhotenství

Vítám vás na mých stránkách, vítám vás na bezplatné poradně. Zadejte jakoukoliv otázku,dotaz,přání a touhy. Pokud se chcete objednat a potřebujete poradit,zadejte do kolonky, pokud nechcete aby váš dotaz byl veřejný.Vyplňte si kolonku,nezávazná objednávka.Tento dotaz mi přijde automaticky na e-mail.

Zadejte jméno,datum narození i partnera, všech zůčastněných,kterých se problém týká.Podíváme se na to,co zatím nevidíte,poodhalíme to v čem potřebujete mít jasno,co potřebuje projasnit.

Děkuji vám za důvěru,spolupráci i za to,že jste,bez vás by to nešlo.Těším se na spolupráci.

533 zhlédnutí
0
Anonymous

Hezký večer, mám obavu o svou kamarádku Ivanu a moc bych ji chtěla pomoct. Má kamarádka je už 10let s partnerem a před rokem (4.7.2015) se teprve vzali a začali pracovat na miminku… Bohužel se jim stále nedaří… U lékaře je vše v pořádku akorát má podle testů lehce sníženou hladinu hormonů na otěhotnění ale doplňuje je léky… Menstruaci má ale šílenou… Nepravidelnou snad už od puberty buď ji má co 40-45dnu a silnou a nebo třeba i 3měsíce nemá vůbec… Vše začala řešit až před rokem Kdy se začali snažit o dítě… Jinak to nikdy moc neřešila… Její manžel Pavel je podle lékaře taky v pořádku… Mam o ni strach jelikož všechny kamarádky co kolem sebe má včetně mě už máme děti a i když ona si to na venek moc nepřipouští myslím si že jí to hrozně moc štve… byla by skvělá matka pro všechny kolem sebe by se rozdala… Akorát na sebe moc nemyslí. Jak ji mam pomoct aby se zaměřila víc na sebe možná by ji to pomohlo?

Ivana 25.9.1987
Pavel 20.9.1985

Moc děkuji za odpověď hezký večer.

0

Krásný dobrý den,přeji

Potíže vaší kamarádky jsou její lekce a jen její cesta,společná s jejím manželem,pokud se rozhodli se spolu vzít a žít ve společné domácnosti.

V tomto vztahu se mají oba něco naučit,oba něco přijmout a oba něco pustit s dětmi nebo bez nich.To už je na nich.

Položte si otázku, jak se tato situace dotýká vás,co nemáte vyřešeno vy? Pokud chcete pomáhat je třeba aby vás o to někdo požádal.Pak je možno s tím cokoliv udělat a pracovat s tím,vše má svůj důvod a příčinu,proč to tak je. A z celostního hlediska je nejdůležitější tu příčinu objevit,pojmenovat a odstranit.

Pak se vše uvolní,osvobodí a vše bude jasné…..jiné a vše se časem uzdraví.

Není mi dáno právo ze strany vaši kamarádky se jakýmkoliv způsobem na to napojit a pracovat s tím,to chápete,nepožádala mne ona,ale vy. Je to její soukromí a její intimita.

Pokud jí chcete pomoci,dejte ji kontakt a když bude chtít nebo to tak cítit sama se ozve.

Pak je to něco jiného a můžeme společně s tím popracovat.

Hormony v těle ženy mají velkou souvislost se štítnou žlázou a přijetím sebe sama jako ženy.

Tam bude souvislost.Pak samozřejmě emoce,city a pocity,dětství a dané bloky během života.

Mějte pohodové dny,radost a spokojenost. Necháme to na vaší kamarádce.

Děkuji i vám,že jste,třeba jí v tom nasměřujete.

S úctou

Regenerační studio – Pohoda
Psychoterapeut
Karmalog
Praktik Metody TKDM
Eva Krištofová

Odešlete dotaz anonymně

Odpověď vám mileráda zašlu na Váš e-mail. Nebude publikován veřejně.

Vložením osobních údajů souhlasíte s podmínkami ochrany osobních údajů