Vztah

Vítám vás na mých stránkách, vítám vás na bezplatné poradně. Zadejte jakoukoliv otázku,dotaz,přání a touhy. Pokud se chcete objednat a potřebujete poradit,zadejte do kolonky, pokud nechcete aby váš dotaz byl veřejný.Vyplňte si kolonku,nezávazná objednávka.Tento dotaz mi přijde automaticky na e-mail.

Zadejte jméno,datum narození i partnera, všech zůčastněných,kterých se problém týká.Podíváme se na to,co zatím nevidíte,poodhalíme to v čem potřebujete mít jasno,co potřebuje projasnit.

Děkuji vám za důvěru,spolupráci i za to,že jste,bez vás by to nešlo.Těším se na spolupráci.

153 zhlédnutí
0
Anonymous

Dobrý den, manžel mi po 25 letech manželství řekl, že už se mnou nechce žít a že si našel jinou ženu. Je ještě naděje na společný život ? Šárka 31.1.1970, Jan 29.5.1970 Děkuji

0

Hezký den , Šárko

Vítejte v poradně.

Zkuste přijmout tu skutečnost,že se manžel rozhodl změnit svůj vlastní život a vy v něm už nebudete.Ano,je to těžké,smutné,ale možná se vám i uleví.Je to lepší než žít ve lži.

Přijměte tuto zprávu a jen se dívejte,pozorujte a vnímejte sebe.Vyčkejte,každý člověk má právo se rozhodnout a to právo máte i vy.

Budete mít čas pro sebe. Hroutí se nefunkční vztahy a všichni směřují do pravdy.Pokud váš muž bude chtít s vámi být zůstane,pokud , ne,přijměte to a žijte si svůj život,podle sebe.

Vztahy se nezachraňují.Ty buď jsou v harmonii a lásce a nebo nejsou a jeden s partnerů odchází,protože to tak cítí.

Vše bude jak má , pochopení přichází vždy až časem.Důvěřujte sobě,to je nej….

Přeji vám ať to zvládnete i v těch nejtěžších chvílích.

S úctou a láskou

Regenerační studio – Pohoda
Vědomý mentální koučink
Osobně i na dálku
Psychoterapeut
Eva Krištofová
www.prostepohoda.cz

Odešlete dotaz anonymně

Odpověď vám mileráda zašlu na Váš e-mail. Nebude publikován veřejně.

Vložením osobních údajů souhlasíte s podmínkami ochrany osobních údajů