vztah

Vítám vás na mých stránkách, vítám vás na bezplatné poradně. Zadejte jakoukoliv otázku,dotaz,přání a touhy. Pokud se chcete objednat a potřebujete poradit,zadejte do kolonky, pokud nechcete aby váš dotaz byl veřejný.Vyplňte si kolonku,nezávazná objednávka.Tento dotaz mi přijde automaticky na e-mail.

Zadejte jméno,datum narození i partnera, všech zůčastněných,kterých se problém týká.Podíváme se na to,co zatím nevidíte,poodhalíme to v čem potřebujete mít jasno,co potřebuje projasnit.

Děkuji vám za důvěru,spolupráci i za to,že jste,bez vás by to nešlo.Těším se na spolupráci.

160 zhlédnutí
0
Anonymous

Dobrý den, já Milada 26.4.1983 ,on Martin 17.4.1979 – vztah je už nějakou dobu takový nijaký. Mám jeden dotaz – už jsem jednou odešla a zse se vrátila, protože to, že budu sama je silnější. Proč nedokážu odejít navždy?

0

Hezký večer,paní Milado

zdravím vás z poradny zdarma,děkuji za dotaz, důvěru a spolupráci.

Rovina vašeho partnerského vztahu se nachází na pomezí dovršení karmického propojení,přes 8 a 4, což je těžká karma a 7 karma lehká.

Ve vašem vztahu s partnerem dominuje závislost na něm,nikoliv láska,proto ten vztah je takový nijaký,jak ho vy sama popisujete a cítíte,že něco není v pořádku.Bojíte se samoty a popíráte ji.

Když jste poprvé ze vztahu odešla,byl to vlastně útěk a vztah nebyl dokončen,proto vás to vrátilo nazpět aby jste vztah dořešila a odešla z něho v klidu bez dluhu a jiných emočních pocitů.

Vše má své důvody a podstatu,pokud jste oba na vztahu nepracovali , zanikl.Strach ze samoty vás nakonec k ní dovede.

Na všem se má pracovat,i na vztahu. Pokud tam objevíte lásku ke svému partnerovi a chcete s ním být,udělejte vše aby to tak bylo.

Pokud láska odešla a zůstala jen závislost,najděte si někoho , kdo vám ukáže cestu,co dál.Potřebujete najít směr a vizi toho , co zatím nevidíte aby jste byla v sobě silnější.

Pokud chcete na sobě pracovat a cítíte to tak,můžete se ozvat a objednat se na osobní konzultaci s terapií se vším se dá pracovat. Nejdůležitější je cesta k sobě.

Přeji vám ať se vám splní vše po čem toužíte a cítíte se šťastná sama se sebou. Sama nikdy nebudete,vždy budete mít kolem sebe lidičky,kteří vám pomůžou i když je zatím nevidíte,vše má svůj čas.A jak to má probíhat,bude.

Hezké svátky jara s radostí

Regenerační studio – Pohoda
Vedení a poradenství v osobním rozvoji
Emoční psychologie
Transformace života
Psychoterapeut
Eva Krištofová

Odešlete dotaz anonymně

Odpověď vám mileráda zašlu na Váš e-mail. Nebude publikován veřejně.

Vložením osobních údajů souhlasíte s podmínkami ochrany osobních údajů