Vztah

Vítám vás na mých stránkách, vítám vás na bezplatné poradně. Zadejte jakoukoliv otázku,dotaz,přání a touhy. Pokud se chcete objednat a potřebujete poradit,zadejte do kolonky, pokud nechcete aby váš dotaz byl veřejný.Vyplňte si kolonku,nezávazná objednávka.Tento dotaz mi přijde automaticky na e-mail.

Zadejte jméno,datum narození i partnera, všech zůčastněných,kterých se problém týká.Podíváme se na to,co zatím nevidíte,poodhalíme to v čem potřebujete mít jasno,co potřebuje projasnit.

Děkuji vám za důvěru,spolupráci i za to,že jste,bez vás by to nešlo.Těším se na spolupráci.

602 zhlédnutí
0
Anonymous

Dobrý den,

chtěla bych se zeptat jestli má náš vztah nejakou budoucnost Daniel 9.7.1994 a Nikola 9.2.1996.

Děkuji za odpověď.

0

Hezký den , Nikol

Vítám vás. Váš vztah s partnerem je postavený spíš přes tu rozumovou část,vše probíhá ve vašich hlavách,než v srdcích a citech.Tam by jste měli společně zapracovat,na svých citech a emocích,které jste zatím nevyjádřili nahlas,popracujte na komunikaci a sdílení.

A pokud máte pocit,že váš vztah nemá budoucnost něco na tom bude.Samozřejmě neznamená,že máte ze vztahu hned utíkat. To nic neřeší.Na vztahu se musí pracovat,tak jako na všem.

Každý vztah s partnerem je výzva,lekce,ponaučení a také vám partner nastavuje zrcadla.

To , co nevidíte u sebe,vám partner zrcadlí a pokud se vám na něm něco nelíbí,je to vaše a vy si to musíte opravit,jelikož partnera nepředěláte.Je potřeba změnit úhel pohledu.

Vždy k sobě přitáhneme partnera s kterým máme něco pochopit a něčemu se naučit.

Vaše partnerství je o tom jít z hlavy do srdce a otevřít v sobě lásku bez předsudků a odsuzování,svobodnou,čím větší svobodu si dáte,tím více se budete k sobě přibližovat,najdete porozumění a toleranci,ale začít musíte vy u sebe,vy začněte dělat malé krůčky ke změnám a přístupu k partnerovi.Žena je bohyně,tak to jen vyzařujte….Otevřete to,co je uvnitř vás.

Pokud se změníte vy,změní se i partner. Věřte,že každé partnerství má význam do té doby než ho pochopíte,pak se jen rozhodnete jak to chcete a nastavíte si to tak a vše se vám samo otevře,není potřeba nic tlačit, jen nechte věci ať se stanou a projděte jimi.

Uleví se vám oběma,nic si nedlužíte na to pamatujte.

Přeji vám hodně odvahy,trpělivosti a chuti,pracovat na svém osobním růstu a rozvoji.

Mějte pohodové dny.

Regenerační studio – Pohoda
Psychoterapeut
Praktikant metody TKDM
Eva Krištofová

Odešlete dotaz anonymně

Odpověď vám mileráda zašlu na Váš e-mail. Nebude publikován veřejně.

Vložením osobních údajů souhlasíte s podmínkami ochrany osobních údajů