vztah

Vítám vás na mých stránkách, vítám vás v poradně. Zadejte otázku nebo dotaz.Pokud se chcete objednat ke konzultacI, sezení nebo terapii – zadejte do kolonky datum narození a  jméno. Pokud nechcete aby váš dotaz byl veřejný vyplňte si kolonku anonymně,můžete zanechat i tel.číslo.Naleznete na konci ve spodní části.Tento dotaz mi přijde automaticky na e-mail. a nebude publikován veřejně.Tato spolupráce je jen stručná a orientační.Děkuji za pochopení.

Zadejte jméno, přijmení,datum narození,tel.číslo.Podíváme se na to,co zatím nevidíte.

VLOŽENÍM OSOBNÍCH ÚDAJŮ SOUHLASÍTE S PODMÍNKAMI OCHRANY OSOBNÍCH ÚDAJŮ

Děkuji vám za důvěru,spolupráci a objednávky.

622 zhlédnutí
0
Anonymous

Dobry den,

se svym pritelem jsem asi tri roky a je to jako na horske draze. Nekolikrat jsme se rozesli a naposledy to bylo vcera.. Chci se vas tedy zeptat jestli by jste se nemohla podivat jak to mezi nami vypada podle vas. Ilona 13.9.1975 a Boris 25.3.1973

Predem moc dekuji!

0

Hezký den , milá Ilono

vítám vás v poradně.Nic není náhodné ani váš vztah.Oba si s partnerem ukazujete své klady i zápory a své karmy,které si nesete od rodičů.Vy jste dřevo , partner oheň i datumově jste se sešli,tak,že je to někdy divoké a dostáváte oba pěkné lekce.

Je potřeba se zastavit a uvědomit si, co od sebe očekáváte.Vy máte v mřížce sefíry,to znamená pokud nepochopíte svůj život,máte ho stále dokola, to znamená i stejné chyby,partner má izolovanou sedmičku,to znamená, neustále nehody v partnerství a den narození 25,opět tvoří sedmičkovou karmu,takže je potřeba stále něco zdokonalovat,učit se respekt jeden k druhému.
Taktéž má vysoce léčivé schopnosti,pokud o nich neví jsou potlačeny hluboko uvnitř.

U vás v dětství panoval v dominanci jeden z rodičů,chyběla vám láska a přítomnost náruče matky,v dětství jste si připadala ztracená,chybí vám láska a stále ji hledáte venku,ale je potřeba nalézt cestu k lásce v sobě,přijmout se taková jaká jste,rozmazlovat se a dopřát si vše po čem toužíte,zaměřit se na to,co máte ráda a co vás činní šťastnou.Vyřešit si v sobě vztah k otci a partner vám to nebude zrcadlit a přijmete ho takového jaký je ve svobodě.

Váš partner potřebuje komunikovat, má sklony k závislostem,pozor na to.V dětství mu mentálně i duševně chyběli oba rodiče,nikdo ho nenaučil jak milovat,neví jak se chovat k ženě,sám si musí najít cestu k partnerství,pracovat na sobě a důvěřovat v to , co cítí.Najít cestu k sobě,to si vzájemně ukazujete,máte to stejné.Oba hledáte,máte v sobě strachy.Proto nelze lásku projevit,dávat i brát.

O vztah je potřeba pečovat jen tak vám poroste,dnes už možná víte,co chcete,snad jste se rozhodla,pokud je tam láska,vztah potřebuje jen výživu,pak poroste,je to na vás…..

Přeji vám čistou mysl,klid v duši a lásku v srdci,pak se dějí zázraky.

Regenerační studio – Pohoda
Psychoterapeut
Praktik Metody TKDM
Karmalog
Eva Krištofová

Odešlete dotaz anonymně

Odpověď vám mileráda zašlu na Váš e-mail. Nebude publikován veřejně.

Vložením osobních údajů souhlasíte s podmínkami ochrany osobních údajů