Vztah

Vítám vás na mých stránkách, vítám vás v poradně. Zadejte otázku nebo dotaz.Pokud se chcete objednat ke konzultacI, sezení nebo terapii – zadejte do kolonky datum narození a  jméno. Pokud nechcete aby váš dotaz byl veřejný vyplňte si kolonku anonymně,můžete zanechat i tel.číslo.Naleznete na konci ve spodní části.Tento dotaz mi přijde automaticky na e-mail. a nebude publikován veřejně.Tato spolupráce je jen stručná a orientační.Děkuji za pochopení.

Zadejte jméno, přijmení,datum narození,tel.číslo.Podíváme se na to,co zatím nevidíte.

VLOŽENÍM OSOBNÍCH ÚDAJŮ SOUHLASÍTE S PODMÍNKAMI OCHRANY OSOBNÍCH ÚDAJŮ

Děkuji vám za důvěru,spolupráci a objednávky.

603 zhlédnutí
0
Anonymous

Dobrý den , moc bych vás prosila o radu máme s manželem poslední dobou docela problémy v manželství a máme 3letého syna a nechtěla bych aby to dopadlo mezi námi špatně. Vím že mě má moc rád ale vzhledem k jeho minulosti ( jsem třetí manželka) si myslím že stále nejsem to co on hledal i když to stále tvrdí ale moc se tak nechová, stále mě upozorňuje na mé chyby že jsem při těle , že nejsem dost důsledná ve výchově( podle mě on je někdy až moc přísný) stále mi tvrdí jaky mam doma binec místo toho aby mi pomohl a sám moc není aktivní když musí něco udělat venku na zahradě… prostě mi přijde že za vše můžu já, a taky na intimní vztah si stále stěžuje i když si myslím že dělám co můžu abych mu vyhověla… Připadám si že si mě neváží a že vlastně nejsem to co on vždycky chtěl jelikož občas se mi snaží i vkládat slova do úst přitom mu říkám že taková nejsem, kde na to přišel že bych se takhle nikdy nezachovala… Mam ho moc ráda a nechci aby náš vztah časem ochabl a došlo to do fáze že mi on nebo já jemu budu ukradená… chci to nějak oživit a zlepšit poradíte mi prosím?

moje datum nar. 19.8.1988
manžel 24.9.1971
syn 12.4.2013
svatba 28.6.2014

Děkuji moc L.

0

Hezký den,

vítejte v poradně.
K vašemu dotazu.Vaše pocity,vaše postoje chování a myšlenky jsou vaší cestou k uzdravení vaši energie,vztahu,rodiny,kořenů a hlavně ženy ve vás.

Ve vašem dětství chyběla maminka,její laskavost,hravost,láska.Byla jste sama,nenaučila jste se milovat sebe,chybělo vám pohlazení,obejmutí.Proto to neumíte přijmout i dnes a nadváha vám říká,že se něčeho bojíte,před něčím chráníte,blokujete si ženu v sobě,blokujete svou přirozenost a svou svobodu.Uvnitř jste slabá a zraněná a manžel zrcadlí a trénuje.

Proto jste si vybrala svého muže,vše vám ukazuje.Popřela jste sama sebe,vše děláte jen pro něj a kde jste vy? Co děláte pro sebe? Kde je láska sama k sobě.Svým chováním vás partner jen učí se zastavit a říct si a dost.Říci si nahlas,co vlastně od života chcete.

Já jsem tady a jsem si dost dobrá,zasloužím si a mám plné právo žít svůj plnohodnotný život v lásce k sobě,partnerovi,dětem a i k těm ostatním,ale…… na prvním místě jsem já.

Dne 28.6.2014 v den vaší svatby jste vkročili do karmického kanálů vašeho partnerského vztahu,roztočil se kruh pravdy, rozhodnutí jít spolu cestou společného růstu.
Svým způsobem jste se stala obětním beránkem,den svatby, který jste si vybrali vše otevřel,proto jste oběť,trpíte,nežijete,ale přežíváte.

Teď jste dostala informace,zase jen vy to můžete změnit,když se rozhodnete to udělat.Začněte dělat věci jinak,hlavně pro sebe aby jste se cítila spokojeně a v bezpečí.

Postavte se sama za sebe a pracujte na svém seberozvoji.Změňte stravu,zacvičte si,více spěte,poslouchejte relaxační hudbu,už to vás přeladí na jiné energie.

Budete mít více síly pro sebe a začnete jít cestou,kterou chcete jít jen vy a váš milující muž se k vám jen připojí,začne se k vám chovat jinak,pokud vy na sobě zapracujete,tak to je.
NIKOHO ZMĚNIT NEMŮŽETE,ALE SEBE MILÁ ZLATÁ , ANO.

Přejí vám trpělivost k sobě samé,lásku,péči,kterou do sebe vložíte,ta se vám mnohokrát navrátí.Začnete být jen šťastnější…. Kdyby něco jsem tady pro vás,můžete zavolat,napsat,osobní rozvoj je o rozhodnutí – TADY A TEĎ.

S úctou a láskou

Regenerační studio – Pohoda
Psychoterapeut
Praktik Metody TKDM
Karmalog
Eva Krištofová

Odešlete dotaz anonymně

Odpověď vám mileráda zašlu na Váš e-mail. Nebude publikován veřejně.

Vložením osobních údajů souhlasíte s podmínkami ochrany osobních údajů