Vztah a děti

Vítám vás na mých stránkách, vítám vás na bezplatné poradně. Zadejte otázku nebo dotaz.Pokud se chcete objednat ke konzultaci. Potřebujete-li  navést,zadejte do kolonky datum narození,křestní jméno i partnera, pokud nechcete aby váš dotaz byl veřejný vyplňte si kolonku,anonymně,můžete zanechat i tel.číslo.Tento dotaz mi přijde automaticky na e-mail. a nebude publikován veřejně.Tato spolupráce je jen stručná a orientační.Děkuji za pochopení.

Zadejte jméno,datum narození i partnera.Podíváme se na to,co zatím nevidíte nebo co si blokujete.

VLOŽENÍM OSOBNÍCH ÚDAJŮ SOUHLASÍTE S PODMÍNKAMI OCHRANY OSOBNÍCH ÚDAJŮ

Děkuji vám za důvěru,spolupráci a objednávky.

545 zhlédnutí
0
Anonymous

Hezký den, brali jsme se s manželem 22.8.1998. Manžel před tím prodělal zánět slinivky a lékaři mu „naordinovali“ abstinenci, max. 1 malé pivo týdně, jinak bude zase zle. A já uvěřila. Poté jsme se teda vzali.
Pokud je můj muž střízlivý, je skoro zlatý. Bohužel když pije a je to hodně často, je úplně někým jiným. Nemá poblém řídit opilý. Máme z něj strach. V pondělí 26.9.2016 jsem se konečně odhodlala udělat zásadní krok a přestěhovali jsme se (já + 3 kluci) prozatímně vedle k rodičům než si najdeme nové bydlení. Můj muž opět slibuje, že už opravdu nebude pít, že všechno bude dobré. Já už mu ale nevěřím (narozdíl od prostředního syna) a zpátky ho nechci. A hlavně… nic hezkého k němu necítím.
Chci se zeptat, jak to vidíte Vy? Přeji Vám pohodové dny a za odpověď Vám moc děkuji!
Jana 1.9.1972
Roman 16.4.1973
synové Martin 22.2.1999, Tomáš 1.3.2002, Jonáš 7.4.2008

0

Hezký den,Jani,

vítám vás v poradně.Něco málo k vaší životní situaci, která musela přijít aby jste se osvobodila,probudila a začala vnímat svou situaci jako řešitelnou.

Všechno , co se kolem vás děje je pro vás informace,že se máte postavit na své vlastní nohy,odpoutat se od nefunkčního vztahu a důvěřovat sama sobě,že vše zvládnete.

Důležité je osvobodit se od strachu a věřit sobě,že to zvládnete sama,tam kde to nejste schopna zvládnout si požádejte o pomoc své blízké nebo známe,vše bude pracovat pro vás,pokud jste se už sama rozhodla.Půjde to tak jak má,aby jste byla v bezpečí.

V den vašeho sňatku s partnerem jste oba vstoupili do karmického kanálu,začli se dít věci,kterým jste nerozuměla,partner vás začal trénovat,učit a zkoušet jak se máte ráda,vy.Roztočil se kolotoč učení.

Zkouška to nebyla pro vás lehká.Proto přišli na svět vaší tři synové aby vám něco ukazovali,aby jste se naučila vnímat mužský princip,muže jako takové.Proto nemáte dceru.Vyřešila si vztah ke svému otci uvnitř sebe,aby vám to manžel nemusel nastavovat.Věřte,že vše souvisí se vším.Vyřešený vztah k rodičům je nejvíce.Přebíráte totiž stejný vzorec z rodiny.

Popřemýšlejte si , jak se díváte na vztah k vašemu otci,můžete jít hluboko do dětství,tam kde to nemáte dořešené.Vždy si k sobě zavoláte muže,který vám něco ukazuje,důležité se naučit v tom číst.

Pankreatitida – zánět slinivky je syndrom,který může být dosti dramatický,vyplývá ze zánětu tkáně slinivky a cév a emocionálního bloku lásky k sobě a k ostatním.
Tato nemoc se projeví u toho,kdo zažil nějakou událost,kterou má tendenci dramatizovat,vzbuzuje v něm emoce vzteku, agrese dané jeho očekáváním je možné,že si partner bral příliš určité situace,které se kolem něj děly.Které si prožil a neodprostil se od emocí.

Dle data narození má váš muž závislosti,agresi a nehody ve vztazích,to vše jste si s ním prožila,

Alkohol uvolňuje vše,co člověk uvnitř sebe nemá vyřešeno,proto po konzumaci, vše jde ven.Jestli je to dobře nebo zle,dotyčný to potřebuje ze sebe vydat ven.A obrací to vždy proti partnerovi.

Sama jste si tím prošla,také vám to ukazuje vaše závislosti. Na čem jste závislá vy?Na partnerovi,práci,na lidech,dětech,jídle,cukru…..??? Hledejte , určitě vám něco vyskočí a tam to odstraňte,uleví se vám.

Pokud jste se dokázala odstěhovat,pochvalte se . Cesta se vám bude otevírat nová,lepší,klidnější a svobodnější. Není třeba se bát.Pokud tam není láska,žijte si svůj nový život bez pocitu viny.

Váš muž navždy zůstává otcem vašich dětí,děti ho mohou navštěvovat,pokud samy chtějí,vy si zařiďte život dle svých představ,zasloužíte si to.

Přejí vám aby jste to dotáhla do konce a byla maximálně šťastná.Až se uzdravíte ze starého vztahu,přijde k vám muž,který si vás zaslouží.

Hodně štěstí na vaši nové cestě,ať se vám daří a hlavu vzhůru.

S úctou

Regenerační studio – Pohoda
Psychoterapeut
Praktik Metody TKDM
Karmalog
Eva Krištofová

Odešlete dotaz anonymně

Odpověď vám mileráda zašlu na Váš e-mail. Nebude publikován veřejně.

Vložením osobních údajů souhlasíte s podmínkami ochrany osobních údajů