vztah po rozchodu

Vítám vás na mých stránkách, vítám vás na bezplatné poradně. Zadejte jakoukoliv otázku,dotaz,přání a touhy. Pokud se chcete objednat a potřebujete poradit,zadejte do kolonky, pokud nechcete aby váš dotaz byl veřejný.Vyplňte si kolonku,nezávazná objednávka.Tento dotaz mi přijde automaticky na e-mail.

Zadejte jméno,datum narození i partnera, všech zůčastněných,kterých se problém týká.Podíváme se na to,co zatím nevidíte,poodhalíme to v čem potřebujete mít jasno,co potřebuje projasnit.

Děkuji vám za důvěru,spolupráci i za to,že jste,bez vás by to nešlo.Těším se na spolupráci.

416 zhlédnutí
0
Anonymous

Dobrý den Evi, chtěla jsem se zeptat na jednu věc. Po 5 letech jsem se rozesla se svym chlapem ( mezitim uz to bylo jednou) . Já už vím, že se k němu nechci vrátit, ale snažím se mu opravdu hodně pomoct se vším co jde. Vím , že ho nezměním ( to se mi za 5 let nepovedlo) a on ani sám nechce. Akorát já nejsem schopna to uplně odstrihnout, coz je spatne, hlavne pro něj . Můžete se prosím podívat co vidíte ? Milada 26.4.1983, Martin 17.4.1979

0

Hezký den , Milado

zdravím vás a vítám u mne v poradně.

Energetické propojení s partnerem .Fyzicky jste od něj odešla,ale energeticky jste stále s ním
Co z toho plyne,stále mu chci pomáhat,co to jde,ale nechci se k němu vrátit.Tady je ta chyba.

Pokud mu chcete stále pomáhat,znamená to pro vás,že jste neodešla.Položte si otázku,dlužíte mu něco?Pokud ano, vyřešte to a rozhodněte se ,co chcete. Milujete ho? Je tam láska? Nebo mu chcete dělat matku,pak vztah není plně produktivní ke spokojenosti obou partnerů.

Partnera nepředěláte,jen vám to bere sílu,ale předěláte a změníte sebe.Práce na sobě a na svém seberozvoji to vám dá ty správné křídla.Začněte tam, kde jste skončila a to, práce na sobě v seberealizaci a sebevyjádření.Vše se vám uvolní a bloky se rozplynou,jen to pustíte.

Pokud nedlužíte nic,tak jen odejděte a nechte ho být,má svou cestu,tak jako vy.Rozhodla jste se tak.

Žijte svůj svobodný a spokojený život sama se sebou. Ve své mřížce máte informaci život stále dokola,pokud nepochopím. Vyřešit si v sobě mužskou energii ,vztah k vlastnímu otci a svého vnitřního muže, pokojného bojovníka,vnitřní ženu bohyni a celkovou rovnováhu života ,nádech a výdech, výdej a příjem.Celkovou celistvost svého vnitřního napojení na vlastní zdroj,

Svoji vlastní sebehodnotu.Znáte svoji cenu?

Pokud s tím chcete popracovat více,zavolejte.Můžeme pracovat osobně nebo i na dálku,je to na vás.

Přeji vám šťastnou cestu k transformaci svého života k vnitřní svobodě.Vše máme ve svých rukou.

S úctou a láskou

Regenerační studio – Pohoda
Psychoterapeut
Praktik Metody TKDM
Karmalog
Eva Krištofová

Odešlete dotaz anonymně

Odpověď vám mileráda zašlu na Váš e-mail. Nebude publikován veřejně.

Vložením osobních údajů souhlasíte s podmínkami ochrany osobních údajů