Vítejte v mé poradně – poradenství tělesného a duševního zdraví , celostní medicíny, numerologie a karmalogie

Tuto poradnu vedu k vyjádření vaši životní cesty , vyřešení vašich dotazů , proč se vám v životě dějí určité věci , proč přišla nemoc, proč nemohu najít partnera , práci , proč nemám peníze. Vztahy v rodině na pracovišti , děti,různé životní prohry a komplikace, hledání sám sebe a vyřešení otázek , proč?To , co vás v životě trápí,vše je totiž obsaženo ve vašem datu narození, Náhody neexistují, vše souvisí se vším a nemoc je cesta , změna. Není nemocné dítě bez nemocné matky.Každý máme možnost , být zdravý a kdo ne , může si za to sám.

Věřte , pokusím vám zodpovědět vaše dotazy , pracuji s vašim datem narození , s vašimi čísly  osudovými , vibračními , charakteristickými s vaši karmou, surovou mřížkou i mřížkou dopočtovou. Pochopíte mnohé,co se skrývá v datu vašich dětí,partnerů,rodičů i předků.

Lze pracovat i s diagnostikou vašeho zdraví,čeho se vyvarovat a na co si dát pozor.vše jsou informace,vše je energie a vibrace. Nic není neměnné.

 

Pracuji s   automatickou kresbou , napojím se a dozvíte se jen to , co vědět máte , ukážu vám vaši  cestu , poradím proč jste tady a co máte za úkol , co je pro vás dobré a co nikoliv. Vy si vybíráte , kudy půjdete, vy si řídíte svůj život. Dám vám klíč k vašim dveřím a úspěchům. Vše se dá zjistit , vše se dá vyřešit a uzdravit , jen musíte chtít vy sami. Vše dělám z úctou a intuitivně , citlivost je na místě. Mé poradenství pracuje na úrovni plného vědomí , dle data narození.Ukážu vám , co je pro vás dobré a co vám škodí a ubližuje. Pokud budete chtít vědět více neváhejte mne kontaktovat , vše vypracuji a pošlu.Nezapomeňte vyplnit datum narození a vaši prosbu , problém , co chcete vyřešit , změnit,zdravotní stav, vztahy atd….. Datum narození partnerů,dětí i rodičů……

Pokud mne chcete navštívit osobně i to je možné , osobní konzultace  přijímám pouze na objednávku dle domluvy. Písemné nebo telefonické. Poradenství tělesného a duševního zdraví , duševní hygiena , poradna pro rozvoj osobnosti,cesta k sobě a svému srdci. Vše je propojeno s tělem emočním i fyzickým, numerologie a karmalogie vypracována pro vás.

Také můžeme pracovat po telefonu,pokud je to pro vás lepší. Nechám to na vás.

osobní konzultace s vašim datem narození 1000 kč u mne ve studiu 60 minut
poradenství na dálku 500 kč- 1000 kč vypracováno písemně, záleží na vypracování rodové línie,také na telefonu.

 

 

esotericka

Těším se na vás a ráda vás uvítám v milém a příjemném prostředí s šálkem čaje nebo kávy kde jsou pozitivní energie a kde se zpomalil čas. Tak se zastavíte i vy a najdete ticho a klid v sobě. Budete naslouchat svým pocitům a touhám,vy jste na prvním místě.