Tito lidé uzavírají vztahy ,ve kterých má dojít k narovnání karmy z předchozích životů nebo k vyrovnání karmy vytvořené v životě současném.
Jeden z partnerů je karmický učitel a druhý karmický žák., může se stát,že učitel se nemá čemu učit a žák může vyučovat.

Tento vztah potřebuje čas na propojení a harmonizaci. Čím déle spolu tito lidé jsou , tím lepší vztah se buduje a stává se kvalitnějším. V praxi to vypadá asi takto, původně italské a hlučné manželství se stává klidným a vyrovnaným a partneři k sobě vzhlížejí z láskou. Stávají se příkladem pro ostatní,že to jde.Pokud vydržíte přátelé, řešit svůj karmický vztah do konce život v tomto vztahu Vám bude odměnou a láskou.

Nevyplatí se ze vztahu utíkat, pak na sebe nabalujete většinou ještě horší vztah než ted předcházející. Žít v těchto vztazích není nejklidnější cesta,ale je to nejvyzývavější partnerství. Může být pro ně problém spát v jedné posteli a nebo jsou spolu v jedné posteli nejspokojenější.

U TĚCHTO VZTAHŮ JE NEJLOGIČTĚJŠÍ ROZVOD,ŠPATNÁ KOMUNIKACE JE DNES OBECNÝM RYSEM SPOLEČNOSTI A U TĚCHTO VZTAHŮ TO CHCE ČAS.

Mnoho lidí také vztupuje do vztahu ze zcela špatných důvodů.
Mnohdy je to jen útěk z původní rodiny – zvláště u ženy a pak to nemůže fungovat.

Kdo jednou začne utíkat,utíká pak celý život.

Je důležité přijmout povahu toho druhého,užívejte svou intuici,neuvažujte rozumem,co se má a nemá.Poslouchejte to,co cítíte.A máte vyhráno po zbytek svého života – zdravé harmonické vztahy.