Jsem průvodkyně životem,terapeutka těla a duše,Inspirátorka Aktivačních Transformačních změn.Pracovat můžeme osobně nebo On-line po telefonu

Mentální kouč,kvantový praktikant,karmalog, lektor v osobním rozvoji ve vztazích,zdraví a úspěchu. Dovedu vás k transformaci vašich emocí.Pracovat můžeme osobně nebo on-line Ukazuji lidem najít svůj vlastní potenciál a rozvíjet  ho. Můžete tak žít svůj opravdový život a poznat sami sebe. Vše záleží pouze na vás , jak se rozhodnete, vždy  máte více možností. To , co nemáte zpracováno uvnitř sebe se vám projektuje venku a tím dostáváte své lekce aby jste  se někam posunuli. Jsem tady pro vás a ráda vás povedu. Těším se na spolupráci se všemi , kteří se na mne obracíte , buď on-line nebo osobně. Děkuji vám za důvěru a spolupráci.

Přijďte se zastavit nebo nahlédnout na to, co vás trápí, a vyhodnotit to, co chcete a to, co už nepotřebujete. V našem Regeneračním studiu – Pohoda najdete klid,profesionalitu,důvěru nebo se pokusíme společnou cestou, to najít. Pracuji v klidném a milém prostředí, plném barviček a vůně, kde se zpomalil čas a na prvním místě jste  vy! Pokud si to dovolíte, ukážu vám to,co zatím nevidíte.

 

 

 

Moje záliba a práce s klienty se zaměřuje na to, co si klient sám přeje , co je jeho vize a kam se chce posunout. Já mu k tomu umožňuji cestu  Jsem průvodkyně životem, vedu a doprovázím,propojuji své klienty na jejich cestě k cíli nebo záměru. Nic za vás neudělám ani nevyřeším.Poskytnu info

Vím a věřím,že všichni jsme dokonalí,jen jsme na to zapomněli,věřím také v schopnosti mých klientů,snažím se je podpořit v hledání a v uskutečnění jejich osobních, pracovních či zdravotních úspěchů. Uvědomuji si také,že podmínkou spokojené spolupráce je pohodové a bezpečné prostředí a vzájemná důvěra , úcta a sympatie. Snažím na tom pracovat aby se u mne klient cítil dobře a důvěřoval sobě i mně. Velmi vítám zpětnou vazbu po terapiích. Klient může napsat e-mail o svých pocitech, změnách. Co se mu přihodilo a v čem mu to pomohlo. Kam až se posunul,co ve svém životě změnil,pustil a vyřešil a od čeho se odpoutal.Pracovat můžeme osobně nebo on-line, po domluvené spolupráci klientovi volám já.pokud jste z daleka.

Terapie po telefonu trvá 60 minut / 1000 kč

Intuitivní Emoční Psychologie a Vedení s Kvantovou Vlnou

 

Co to je . Je to dialog mezi terapeutem a klientem.Klient má v rámci individuální emoční psychologii jedinečnou šanci a příležitost mluvit o věcech o kterých si běžně mluvit netroufá,protože se ostýchá a nemá důvěru ,je to pro něj bolestivé nebo má pocit,že to nemá smysl. V intuitivní emoční psychologii má smysl mluvit o všem, co klient potřebuje. Úkolem terapeuta je respektovat přání klienta a vést jej pokud,možno tak, aby ho to otevřelo,tam,kde se to zablokovalo.Po dosažení této hodnoty může nastoupit kvantové léčení  nebo vědomé mentální terapie s pomocí přetransformování vašich nežádoucích emocí a pocitů do programu žádoucích a chtěných. Posuneme Vaše hranice tam , kde vy sami chcete tzv. Transformace Života.Můžeme pracovat s vědomou konstelací Tváří v Tvář.

Pro koho je tato terapie vhodná?

Intuitivní Emoční Psychologie je vhodná pro každého kdo chce ve svém životě něco změnit,kdo se nachází v těžké životní situaci,kdo hledá cestu z náhle krize. Tuto terapii můžete také využít,cítíte-li se unaveni bez energie, bez chuti do života nebo si kladete otázku tipu- kudy dál? Tuto terapii můžou vyhledat lidé,kteří trpí depresí,úzkostí,strachem,smutkem nebo psychosomatickými obtížemi,ukázala se u nich nějaká choroba,mají potíže ve vztazích,práci se svou vlastní spokojenosti nebo nespokojenosti,vše je o úhlu pohledu a vašem nastavení toho,co vy sami chcete.Můžeme spolu řešit vše , co vás blokuje na vaši cestě ke štěstí a spokojenému životu. Je to na vás.Vědomé Mentální Terapie vás vedou dovnitř k vám samotným. Tam si pojmenujete to,co vás trápí nebo blokuje.Je potřeba nechat emocím volný průběh,nechat je tělem projít,volně a nikdy se k vám nevrátí,nepotlačovat uvnitř,jinak tomu stále dáváte svou energii a pak to ve vás roste.

essaymoment

Je vhodná pro jedince, kteří prožívají vztahovou krizi,mají těžké období v manželství či rodině nebo nejsou spokojeni sami se sebou,či mají jakýkoliv zdravotní problém. Svým klientům nabízím profesionalitu,úctu,důvěru a čas strávený k cestě k sobě a do svého vnitřního nastavení,cesta vede do našeho nitra.Nikdo jiný to za vás nevyřeší,musíte sebrat odvahu vy sami a pracovat s tím s lehkostí.Terapeut je jen berličkou,průvodcem na vaší cestě s prožitky.

Tato terapie může trvat 60-120 minut , záleží , co se Vám otevře, co právě v daný okamžik budete chtít řešit v čem se budete chtít posunout a ukotvit se v tom..Pokud budete chtít jen povídat i to je možné,pokud si budete přát pracovat na svých programech či zraněních i s tím jde pracovat. Někdy se stane, že zabloudíte hluboko do minulosti do dětství nebo i prenatálního věku. Věřte,že vše souvisí se vším a je možné se z toho vymanit a osvobodit se v hlavě,tam se nacházejí veškeré příčiny.Žít Tady a Teď,svobodně a s radostí.Proto je nejlepší minulost uvolnit,úplně pustit.

Životní koučink,Mentorink,Vedení,Propojení ve Vědomých Mentálních Terapiích, Tváří v Tvář

S psychoanalýzou a přetransformování vašich emocí,vědomé mentální terapie hrou s kvantovou vlnou

Je vhodný pro jedince , kteří rádi řídí změny ve svém životě , jedná se o formu spolupráce založenou na rozvoji sebereflexe klienta,hledání a rozvíjení vlastních zdrojů,plánování své cesty a dosažení stanovených cílů. Tváří v tvář , terapeut nastavuje zrcadla. Životní koučink je užitečný zejména těm,kteří mají intenzivní potřebu změny nebo dalšího rozvoje .

Máte-li zájem volejte nebo pište jsem tady pro Vás.

 Regenerační  studio – Pohoda

Akademie celostního přístupu

Poradna v osobním rozvoji ve vztazích, zdraví a úspěchu

Prožitkové terapie hrou s Kvantovou vlnou

Kvantové léčení osobně nebo na dálku

Doteky těla a duše

Emo – Trans Transformace Emocí

Emoční Psychologie

Channeling pro vás formou zdílení

Karmalogie , karmická numerologie,Kod Data Narození

Reflexologie těla a duše

Vědomé Mentální Terapie

Konstalace Tváří v Tvář

Lektorská činnost,vedení,workshopy

Osobní meditace – individuální i hromadné,osobně nebo na dálku

Kvantový Praktik

Osobní intuitivní masáže i bezkontaktní na míru dle data narození

Lektor vysokovibračních energií

Poradce,konzultant certifikovaný psychoterapeut

Práce s buněčným tělem, epigenetickým kodem DNA, jádrem buňky,genetickými klíči

Mentální operace na úrovni energetického a emočního těla, Rodová Linie

Práce se vzorci chování – odpoutanosti od závislostí , návrat ke své vlastní ose přes buněčné pole.

Vedené Terapie Osobně nebo Po telefonu,pokud jste z daleka

Technika Kvantového Doteku – Matrixu

Je vstupem do světa techniky a paralerních světů,která nám otevírají prostor ke zpracování emocí a každodenního stresu novým způsobem – Kvantovým učením v kvantovém poli s kvantovou vlnou.

Je to hra,tak pojďte si sami se sebou hrát,pojďte si hrát s myšlenkou,že vše na co myslíte a o čem přemýšlíte je možné.Pojďte , posuneme vaše hranice.

CERTIFIKOVANÝ PRAKTIK METODY TKDM,PSYCHOTERAPEUT A EMOČNÍ PSYCHOLOG

KARMALOG,MENTÁLNÍ KOUČ,LEKTOR  – Eva Krištofová

Jsem narozená ve znamení vodnáře , tedy vizionář, vidící daleko do budoucnosti.Jsem tady pro vás jako průvodce , kouč a terapeut,vedu své klienty ke spokojenosti a úspěchu sám se sebou.

Vidím v lidech to dobré a vytahuji to na světlo,společně s tím pracujeme,vedu posunout hranice tam, kde se cítíte bezpečně. Každý máme život ve svých rukou,my se sami rozhodujeme, jestli jsme tvůrci a tvoříme nebo oběť a boříme.

MOTTO

Ve správný okamžik jsem na správném místě………..

Proud života mi nabízí nevyčerpatelné bohatství…… a já je přijímám……JSEM

 

ČINNOST , KTEROU VYKONÁVÁM,NENAHRAZUJE PSYCHIATRICKOU ANI JINOU MEDICÍNSKOU LÉČBU.

NESPOLUPRACUJI SE ZDRAVOTNÍMI POJIŠŤOVNAMI.

VLOŽENÍM OSOBNÍCH ÚDAJŮ,SOUHLASÍTE S PODMÍNKAMI OCHRANY OSOBNÍCH ÚDAJŮ. DĚKUJI ZA DŮVĚRU A SPOLUPRÁCI.