1.04K views
0
0 Comments

Dobrý den,paní Evi

trpím bolestmi hlavy,někdy je to neúnosné.Bez léků proti bolesti to nevydržím.Hledám,co je v mém životě špatně,nenacházím.
VÍM,ŽE TO NENÍ ŘEŠENÍ,JEN BRÁT LÉKY,ALE NEVÍM,KDE ZAČÍT.Tápu a bloudím,hledám.Zkusíte mne navést?
Děkuji za odpověď,vážím si toho.Pokud by se našla vhodná terapie,přijedu.

Pavlína

0

Dobrý den,Pavlíno

Vítám vás,vše má své důvody,vše je upozornění pro vás a vaše bytí tady a teď.Kudy kráčíte,jak to vnímáte a cítíte.Jde o tlak mířený proti sobě.Samovolně spuštěný vámi.

Emocionální blok – hlava přímo souvisí s vědomím já jsem,sedmá korunní čakra,bolest hlavy,především horní části znamená,že člověk bojuje prostřednictvím znehodnocujících výroků o sobě samém,obviňuje se, že není takový či onaký,především,že není dost dobrý,má na sebe vysoké nároky,které není schopen plnit,tím vzniká přetlak v hlavě a končí to nesnesitelnou bolestí a děláte si těžkou hlavu,lámete si s tím hlavu,máte toho plnou hlavu,biji hlavou o zeď,nevím,kde mi hlava stojí – k čemu to potřebujete? K ničemu to neslouží….Zbavte se této závislostí sebedestruktivního programu.
Znevažujete svou hodnotu,místo aby jste ji zvyšovala,pro toho,kdo má pocit,že mu z něčeho praskne hlava,je bolest hlavy poselství,aby v sobě přestal hromadit obavy,jak jej soudí a vidí ostatní,můžete mít problém s přijetím sama sebe.
Pokud si chcete projít terapií,zavolejte a vyřešíte si to jednou a pro vždy,není třeba to v sobě živit.

Těším se na vás,vše jde odstranit,vyléčit a vyčistit,chtít musíte vy sama.Jen vás provedu.
Přeji vám pohodlné a radostné dny v plném zdraví sama se sebou.

S úctou a láskou
Regenerační studio – Pohoda
Psychoterapeut
Praktik Metody TKDM
Karmalog
Eva Krištofová