954 views
0
0 Comments

Pekný večer, rada by som Vás poprosila o pohľad na vzťah. Budeme prosím po nejakom čase znova spolu Ingrid 23.8.1970, Slavomír 15.9.1979? Viem, že sme mali nejaké nedorozumenia, máme sa už 2 roky radi, momentálne nie sme spolu. On má svoje finančné problémy a viem, že veľmi chce byť so svojimi deťmi, uvažuje preto teraz možno aj návrate do bývalého vzťahu len preto, aby s deťmi mohol byť. Ako to prosím s nami v budúcnosti bude? Budeme prosím v kontakte a bude nejaká iniciatíva z jeho strany? Úprimne ďakujem.

0

Hezký den Ingrid

Vítám vás v poradně a přeji pohodový adventní čas.
Vzájemné transformační vztahy u vás jsou jako houpačka.Máte se oba zastavit a věnovat se sám sobě,každý sám za sebe, aby jste si ujasnili svou vlastní cestu,kudy kráčet.Co vlastně chci.

Pusťte mentálně tohoto partnera,dejte mu prostor a čas,pokud je tam láska,nechte ho jít,ať si sám rozhodne jak to chce,nelze se poutat k němu,očekávat a tlačit,dejte tomu volný průběh a důvěru.I on si potřebuje vyřešit minulost,tak jako vy.

Vy jste človíček svobodomyslný,potřebujete mít svobodu i kolem sebe,naučte se to.Máte v datu narození Saturna to je velký učitel.
Prožijete v životě velmi silné zážitky v oblasti mezilidských vztahů,finanční jistoty a zdraví.V životě procházíte zkouškou trpělivosti a vytrvalosti.

Potřebujete si vyřešit mužský princip v sobě,urovnat vztah a postoj ke svému otci,který vám nedal najevo lásku a přijetí.

Vše se vám to zrcadlí na partnerském vztahu,muž nejeví zájem je vlažný.Když si to zpacujete v sobě,uzdraví se vám všechny vztahy s muži i tento.

Přeji vám ať naleznete cestu hlavně k sobě,vztah s partnerem je pak odměna a třešnička na dortu.Hodně zdraví a energie k vaší transformaci.

S úctou

Regenerační studio – Pohoda
Vedení v osobním rozvoji
Mentální koučování
Eva Krištofová