bulka pod levým uchem

Vítám vás na mých stránkách, vítám vás v poradně. Zadejte otázku nebo dotaz.Pokud se chcete objednat ke konzultacI, sezení nebo terapii – zadejte do kolonky datum narození a  jméno. Pokud nechcete aby váš dotaz byl veřejný vyplňte si kolonku anonymně,můžete zanechat i tel.číslo.Naleznete na konci ve spodní části.Tento dotaz mi přijde automaticky na e-mail. a nebude publikován veřejně.Tato spolupráce je jen stručná a orientační.Děkuji za pochopení.

Zadejte jméno, přijmení,datum narození,tel.číslo.Podíváme se na to,co zatím nevidíte.

VLOŽENÍM OSOBNÍCH ÚDAJŮ SOUHLASÍTE S PODMÍNKAMI OCHRANY OSOBNÍCH ÚDAJŮ

Děkuji vám za důvěru,spolupráci a objednávky.

656 zhlédnutí
0
Anonymous

Dobrý den paní EVO,mám takový problém.Udělala se mi bulka pod levým uchem,mám ji asi 5 let,je pohyblivá,nebolí,velká asi jako švestka.K tomu mě trápí chronická silná ůnava,kdy si musím lehnout již po 2 hodinách nějaké činnosti.Mám velmi málo energie,ta únava je hrozná,na rukách se mi udělaly pigmentové skvrny,na pravé ruce jedna velká.Stále mi šumí v uších,před očima mi běhají drobné jiskřičky.Mám bolestivou celulitidu a suchou kůži.Na hematologii mi prošetřovali tu bulku,ale nevědí co to je.Zjistili akorát EB vir a chlamýdie.Tak nevím co to se mnou je.Nemůžete mi poradit. Moc Vám děkuji za případnou odpověď.Ještě jsem zapoměla,mám chronicky ucpaný nos,takže stále dýchám jen pusou. nar. jsem 25.4.1955 jméno Božena

0

Krásný dobrý den,milá paní Boženo

děkuji za dotaz,snad pomůže i ostatním pokud mají podobné potíže,či příznaky.Vše souvisí jen s vámi a vašim vnitřním rozpoložením s vaši psychikou a duševním nastavením.

Jak vnímáte sebe,partnera,minulost,okolí a rodiče,vše je o vztazích,spokojenosti,radosti a živočišném ráciu,které vám někam uteklo nebo se hluboko ukrylo.

Problém největší je v duševním těle,vodním systému a ucpaném lymfovém koloběhu ve vašem těle,máte pravděpodobně u levého ucha ucpaný lymfatický kanál,toxikujete dovnitř,toxiny nekolují přirozenou cestou z těla ven,vzniká ledvinový nebo jaterní tynitus-šumění v uších.
Přetížená játra,únava,překyselení.Jste bez vnitřní i vnější energie.Se vším jde pracovat je potřeba někde začít,najít tu cestu.

Pigmentové skvrny můžou být jaterní s nespokojenosti nebo slezinové z odsuzování sebe,někoho nebo nějaké situace,popřemýšlejte a pracujte s tím.Je potřeba jít hluboko k sobě a přijmout určité skušenosti,poučit se s nich a jít dál,nesetrvávat.

Bolestivá pomerančová kůže – mnoho mentálních toxinů v těle,lymfa už to nedokáže unést a odvést z těla ven je to zátěžové pro celý organizmus,proto ta únava.

Doporučuji lymfodrenážové masáže,několik za sebou,masér to vytlačí z těla ven, uleví se vodě,lymfě i vám. Nebudete zadržovat vodu v měkkých tkáních.A toxikovat dovnitř do těla.

Suchá kůže – játra,odkyselit.Ulevit játře.Upravit jídelníček,žádné mléčné výrobky.Dutiny , ucpaný nos souvisejí z minulostí a nevyřešenými programy.Smutkem a potlačenými emocemi.

Chlamydie vás učí se mít ráda,jsou to takoví strážci,kteří ve vás spí a jakmile se snažíte zaobírat více druhými a je mít více ráda než sebe , bijí na poplach,probouzí se a začnou vás na sebe upozorňovat a tím vás vracet k sobě.

Proto vám tělo ukazuje jít víc k sobě,vyčistit tělo i mysl,pracovat na sobě, pustit vše,co vám už nic nedává a zatěžuje mysl i tělo.

Pokud s tím potřebujete pracovat a nevíte jak,stačí se objednat na konzultaci.Podle data narození vám sestavím balíček terapií přímo na míru. Sama uvidíte jak s tím pracovat dál,proč se vám to děje a jak to odstranit.

Přeji vám otevřenou cestu a nadhled sama k sobě. Život je hra,tak si s ním pohrejte.

S úctou a láskou

Regenerační studio – Pohoda
Psychoterapeut
Praktik metody TKDM

Odešlete dotaz anonymně

Odpověď vám mileráda zašlu na Váš e-mail. Nebude publikován veřejně.

Vložením osobních údajů souhlasíte s podmínkami ochrany osobních údajů