Dlouhodobé potíže se zažíváním

Vítám vás na mých stránkách, vítám vás v poradně. Zadejte otázku nebo dotaz.Pokud se chcete objednat ke konzultacI, sezení nebo terapii – zadejte do kolonky datum narození a  jméno. Pokud nechcete aby váš dotaz byl veřejný vyplňte si kolonku anonymně,můžete zanechat i tel.číslo.Naleznete na konci ve spodní části.Tento dotaz mi přijde automaticky na e-mail. a nebude publikován veřejně.Tato spolupráce je jen stručná a orientační.Děkuji za pochopení.

Zadejte jméno, přijmení,datum narození,tel.číslo.Podíváme se na to,co zatím nevidíte.

VLOŽENÍM OSOBNÍCH ÚDAJŮ SOUHLASÍTE S PODMÍNKAMI OCHRANY OSOBNÍCH ÚDAJŮ

Děkuji vám za důvěru,spolupráci a objednávky.

2436 zhlédnutí
0
Lucie Jelínková (anonymous)

Dobrý den Evo, sestra mi dala odkaz na Vaše stránky a musím říct, že jsem ráda. Velmi zajímavé čtení a některé věci mi začínají dávat smysl. Ale přesto bych Vás chtěla poprosit o radu. Již delší dobu (asi 3 měsíce, možná i déle) mne trápí bolest břicha. Začalo to bolením a pálením v žaludku, později se přidaly bolesti pod oběma žebry a nyní mne pobolívá i v zádech (krční, bederní i v kříži). Lékařka mi dělala vyšetření (krev, moč, sono) a bez nálezu. Stejně  tak i trochu náročnější vyšetření na gastrologii a kolonoskopie přinesla závěr, že potíže jsou funkční. Nevím přesně jak potíže řešit, jsem z té situace nešťastná, mám strach (obavy z vážnějšího onemocnění?) Jsem unavená a ve stresu, mám 5 dětí a můj nejmenší chlapeček (16 měs,)moc dobře nespí, neustále se v noci budí na kojení a také často pláče. Myslím,že za to mohu já, cítí že jsem v nepořádku a proto pláče..Prosím dokážete mi poradit? Velice děkuji. Lucie (41 let- 10.1.1977)

0

Hezký den,Lucko

 

Vítám vás na mých stránkách a děkuji za důvěru k celostnímu přístupu.Cesta se vždy najde,pokud jste připravena.Vše jde léčit,vše jde vyléčit.Vše jde řešit,vše jde vyřešit.

Pokud v sobě objevíte víru v sebe,najdete sílu a čas se tomu věnovat,tak bude zase vše v pořádku

Tady se jen ukazuje,že se máte zastavit,odešla jste ze své osy , ze svého zdroje,rozdáváte se na úkor sebe.Potřebujete zase najít sebe a svou rovnováhu života.

Najdeme cestu jak to zase obnovit,protože vše je ve vaší hlavě.Život vám připravil zkoušky a lekce a teď čeká jak se k nim postavíte.

Potíže se projevují v oblasti břicha,třetí čakra,sluneční pletenec – Já dělám.Co to znamená? V životě děláte něco s čím nejste úplně v souladu,něco , co se vám nelíbí a nevidíte cestu,jak z toho ven,NĚCO NEMŮŽETE NEBO NEUMÍTE STRÁVIT.

Podle devíti planet jste země,tito lidé mají oslabenou část břicha,třetí čakry,oblast žalůdku,tam vše začalo,tam vše cítíte, tam to můžete i ukončit.Není třeba jít proti sobě.

Vaše dítě je napojeno na vaši energii a proto pláče,cítí,že nejste v pořádku,že něco ztratilo rovnováhu.Je potřeba to zase obnovit,revitalizovat a najít příčinu.Dítě vám to jen ukazuje,jak vy pláčete uvnitř.Spokojená matka,spokojené dítě.

Jít do podstaty k sobě.Najít si čas pro sebe.S pěti dětmi je potřeba vytvořit systém a řád,ale i to se dá.Potřeba na tom intenzivně pracovat a dovolit si to.

Celostní přístup k sobě pod vedením,pokud zatím nevidíte cestu.Zavolejte mi na tel. 602 795 216,pracuji idividuálně s klientem osobně nebo na dálku.Konzultaci si společně domluvíme , jak to budete potřebovat a jak to bude vyhovovat oběma stranám.Se vším jde pracovat,jen se potřebujete rozhodnout.

Budu se těšit na spolupráci,buď osobně nebo na dálku.Rozhodnutí je na vás

Přeji vám vše dobré v plném zdraví,síle a radosti

Regenerační studio- Pohoda

Terapeut Eva Krištofová

Odešlete dotaz anonymně

Odpověď vám mileráda zašlu na Váš e-mail. Nebude publikován veřejně.

Vložením osobních údajů souhlasíte s podmínkami ochrany osobních údajů