894 views
0
0 Comments

Dobrý den paní Evo. Potřebovala bych poradit. V poslední době se chovám jinak…. dospívám a měním se (mám jiné názory, nedělám věci tak jako předtím,…). Předtím jsem věřila všem a nezáleželo mi jestli mě zradí, zklamou nebo mi ublíží, prostě jsem ve všech viděla to dobré a nevšímala si signálů co mi dávalo okolí, že jim nemám věřit atd… To se mi vždy vymstilo a ti lidé mě začali zneužívat a dobíjet se mou energií. Vím je to má chyba, že jsem byla tak naivní a pořád jsem. Proto potřebuji poradit. Už nechci věřit všem a nechávat se zraňovat. Chci rozeznávat pravé přátele a lidi, kterým můžu věřit. Nevím jak se mám chovat k těm, o kterých vím jací jsou a jak mám někdy reagovat na jejich věty. Jak můžu v této věci dosáhnout vnitřního klidu?

Ještě mám jednu otázku, na kterou neznám odpověď. Jak jsem u Vás byla a říkala o tom, že se směji, i když nechci, jen proto, aby lidé kolem nebyli smutní a Vy jste mi řekla, že se mám usmívat i plakat a nepředstírat emoce. Dala jsem na vaši radu, ale jelikož se ráda směji a mám ráda radost, tak jsem si řekla, že i z maličkostí budu šťastná a věci budu brát pozitivně, proto se směji pořád a moc Vám děkuji, že jste mi předtím poradila. Moc si toho vážím, ale to není ta otázka. Cítím, že uvnitř mě je něco, jak bych to řekla. Je to takový zvláštní pocit. Nevím o tom nic, ale nic to nemá s tím smíchem nic společného. Je to pocit, který jsem nikdy předtím necítila. Vím, že se někdy na lidi napojujete, když Vás o to požádají a vy chcete, a proto jsem se Vás chtěla zeptat, jestli byste se na mě napojila a při odpovědi mi poradila co to je.

Předem mockrát děkuji za odpovědi a přeji vám šťastný a krásný den. 🙂 😀
Alice 21.5.2002

0

Krásný den , milá Alice….

Děkuji ti za důvěru a dotaz. Vítej ve světě dospívání,dolaďování,vcítění se sama na sebe,vše je cesta,jednou nahoru podruhé dolů, ale neobávej se toho. Nikdy k tobě nepříjde nic,co by jsi nezvládla.

Dospívání je krásná transformace,uvědomuješ si to,co už nepotřebuješ,tak to i opouštíš.Ve tvém životě je potřeba si vytvořit své hranice a ostatní už za ně nepouštět,takto ti nikdo nemůže ublížit , pokud mu to ty nedovolíš.Bude se formovat tvé tělo i mysl,budeš se proto měnit,už to nikdy nebude jako dřív.
Nenarodil se člověk ten,aby se zalíbil všem. Pouštěj k sobě lidičky , které máš ráda a je ti s nimi dobře,takoví tě také budou vyhledávat.

Pokud trávíš čas s někým s kým ti dobře není,stojí tě to hodně úsilí a energie,tak to prostě jen nedělej,je to přirozené…..nemusíš nic , co nechceš a jen si to dovol.

Na to nejsou žádná pravidla. Dospívání je období hledání,sama sebe,pochopení sebe,když pochopíš sebe,pochopíš i ostatní,bude to jednodušší a pokud se ti na někom něco nelíbí je to jen tvůj problém a musíš si ho v sobě jen vyřešit ty sama.

Ostatní lidé jsou pro nás zrcadla,děti se podobají svým rodičům,vzájemně si něco zrcadlí,partneři jsou sobě svými stíny,co jednomu chybí, druhý mu to ukazuje.Tak si vybíráme i své přátelé a blízké…..a lidičky kolem sebe,jen se rozhlédni a uvidíš,co to kdo nese a dává nebo bere?

Tvůj den a měsíc narození je 21.5. to je celkem 8,karmická 8.Úžasné silné energetické číslo, jako jsi ty sama , přijmout lásku k sobě i k ostatním,pochopit finanční a životní hojnost,pochopit rovnováhu života a svou ženskou sílu a pasivitu,pokud toto pochopeno nebude , tvůj život bude stále dokola,přecházet v kruzích a stejné chyby tě budou pronásledovat.Rozhodni se a uklízej.

Vždy je to o vztazích,zdraví,práci a penízkách,ty k tomu všemu směřuješ svým dospíváním.
Tvá poslední otázka , že je něco v tobě, něco zvláštního,čemu nerozumíš….

Moje milá,tvá duše, ti dává impulzy aby si naslouchala sama sobě a podle toho jednala, cítila a rozhodovala se. Tvá stará dušička se zde stálé vrací aby se učila,ale není třeba se učit několik životů stále to samé.Nestarej se o druhé,jsou -li šťastni,v prvé řadě zachraň sebe,pak jsou na řadě ti ostatní. V pořadí jsi prvá ty,nepopleť to.

Můžeš se rozhodnout,že tvoje cesta bude jednoduchá,bohatá a pro tebe vzácná.Narodila jsi se tady aby jsi byla šťastná a jak to uděláš je jen a jen na tobě na nikom jiném.

Poslouchej sama sebe,své pocity,emoce a jednej. Nikdo nemá právo ti říkat,co máš dělat,víš to nejlépe ty sama. Žij svůj vlastní život , né , život za někoho a když se ti něco nelíbí,jen to řekni,dělej vše jak nejlépe dovedeš a vše půjde samo…

Dospívání je životní etapa,kterou by měl každý přijmout v pozitivních myšlenkách pro svou vlastní transformaci buněk,DNA a zdravého myšlení.

Na tvé cestě ti přeji mnoho odvahy,síly,lásky k sobě a pak to půjde. Kdyby jsi potřebovala jsem tady……

Hezké dny v radosti

S úctou a láskou

Relaxační studio – Pohoda
Poradna v osobním rozvoji
ve vztazích,zdraví,úspěchu
Kvantový psychoterapeut
Eva Krištofová