Herpes Simplex

Vítám vás na mých stránkách, vítám vás v poradně. Zadejte otázku nebo dotaz.Pokud se chcete objednat ke konzultacI, sezení nebo terapii – zadejte do kolonky datum narození a  jméno. Pokud nechcete aby váš dotaz byl veřejný vyplňte si kolonku anonymně,můžete zanechat i tel.číslo.Naleznete na konci ve spodní části.Tento dotaz mi přijde automaticky na e-mail. a nebude publikován veřejně.Tato spolupráce je jen stručná a orientační.Děkuji za pochopení.

Zadejte jméno, přijmení,datum narození,tel.číslo.Podíváme se na to,co zatím nevidíte.

VLOŽENÍM OSOBNÍCH ÚDAJŮ SOUHLASÍTE S PODMÍNKAMI OCHRANY OSOBNÍCH ÚDAJŮ

Děkuji vám za důvěru,spolupráci a objednávky.

584 zhlédnutí
0
Anonymous

Hezký dobrý den,

Posílám odpověď na váš dotaz genitálního oparu.Nedopatřením jsem váš dotaz vymazala.
Vítám vás v poradně a děkuji za důvěru.

Herpes je příznakem velkého vnitřního žáru a nespokojenosti,nesouhlasu a zloby na druhé.Na fyzické rovině se tak projeví pocit studu a viny,jde o potrestání sebe sama a tím si znemožňujete další rozkoš z pohlavního styku a sexuální svobody.

Všechno toto tlačí ženy přiznat si svá tajná sexuální přání a nebát se nových zkušeností,neschopnost projevit svou sexualitu naplno,vyplývá z nespokojenosti se svým partnerem,je třeba si uvědomit,že za vztah jste odpovědná jen vy sama a jak si to nastavíte ,tak ho budete žít.
Žena je ta ,která tvoří vztah,muž se jen přidá,přijměte jen svou tvůrčí roli ženy a neobviňujte parnera,jaký je,co udělal nebo neudělal.

Muž je jen naším zrcadlem a co se nám na něm nelíbí je vlastně naše.Vztah ve kterém chcete být šťastni si musíte vytvořit sami,partner vás nemůže učinit šťastnou,pokud uvnitř sebe šťastná nebudete.

Oba se potřebujete učit spokojenosti s tím jací jste,vy se potřebujete naučit ženské komunikaci,to je mluvit jen a jen o svých citech,pocitech a emocích,jen tak se vše uvolní.

Pořiďte si – psyllium,přidávejte do potravin,koktejlů….konzumujte jen dopoledne,hodně pijte.
BYLINNÉ ČAJE NA LYMFATICKÝ SYSTÉM,ČISTÍCI,UNGOLEN – JATERNÍ
B COMPLEX
ZINEK , posílit imunitu

Z HLEDISKA FYZ.TĚLA PODPOŘTE IMUNITNÍ SYSTÉM – RADOST V ŽIVOTĚ,ČISTIT LYMFU,SLEZINU A PODPOŘIT JÁTRA,JELIKOŽ JSTE V TĚHOTENSTVÍ,PROŽÍVAT VŠE ŠETRNĚ A S LÁSKOU.BÝT V KLIDU,ODPOČÍVAT,hrát si a učit se novým postojům.

POŘIĎTE SI KNIHU OD MIROSLAVA HRABICI – CO NÁM TĚLO ŘÍKÁ ANEB PO STOPÁCH NEMOCÍ.MOŽNÁ SE TAM NAJDETE.VÍROVÉ BAKTERIE,PLÍSNĚ,KOVY,VIRY A PAVIRY VYHNAT Z TĚLA VEN.

Kupte si detoxikační náplastě a používejte 21 dní,vytáhne vám to z těla mentální toxiny,lepit na kostč a plosky nohou.
vše berte jako výzvu ke změně životního stylu.

Tělo vám jen psychosomatizuje,že ve vztahu přetrvává oheň,nespokojenost a zloba,najděte kde a odstraňte to,uleví se vám oběma.

Herpes – ganitální opar je virové onemocnění,virus způsobuje infekce.

Emocionální blok – nemoc způsobuje pocit viny v sexuální oblasti,trest za to, že špatně používáte své orgány,máte mnoho sexuálních tužeb,které nejsou vyjádřeny a projeveny.Více se uvolněte , jako partneři.Pusťte k sobě více světla a rozkoše.

Často se stává,že člověk trpící genitálním oparem svaluje svou vinu na někoho jiného místo toho,aby si dal do pořádku své vlastní touhy a žil je sám za sebe.

Duševní blok – bolesti prožívané v souvislosti s oparem,symbolizuji bolesti v duševním postoji vůči sexuálnímu životu.Pokud bráníte své sexualitě aby se projevila,bráníte se plně projevit své životní schopnosti,obě jsou spolu úzce propojeny,sexuální energie představuje vaši tvořivost.Také je potřeba si vyčistit programy od rodičů.

Vyberte si jen to,co vás oslovuje a pracujte s tím,pokud budete chtít pracovat víc do hloubky,doporučuji nechat na období až po porodu v těhotenství více odpočivejte,správně konzumujte a radujte se,těšte se na miminko.

Můžete mne kontaktovat na tel. 602 795 216 na jakýkoliv dotaz.Budu se těšit.

Přeji vám vše dobré a děkuji za důvěru.

Regenerační studio – Pohoda
Psychoterapeut
Praktik Metody TKDM
Vědomé Mentální Terapie
Eva Krištofová

0

Hezký den,přeji

děkuji vám za zpětnou vazbu v SMS.

S úctou

Regenerační studio – Pohoda
Eva Krištofová

Odešlete dotaz anonymně

Odpověď vám mileráda zašlu na Váš e-mail. Nebude publikován veřejně.

Vložením osobních údajů souhlasíte s podmínkami ochrany osobních údajů