Kvantové léčení na dálku

Vítám vás na mých stránkách, vítám vás v poradně. Zadejte otázku nebo dotaz.Pokud se chcete objednat ke konzultacI, sezení nebo terapii – zadejte do kolonky datum narození a  jméno. Pokud nechcete aby váš dotaz byl veřejný vyplňte si kolonku anonymně,můžete zanechat i tel.číslo.Naleznete na konci ve spodní části.Tento dotaz mi přijde automaticky na e-mail. a nebude publikován veřejně.Tato spolupráce je jen stručná a orientační.Děkuji za pochopení.

Zadejte jméno, přijmení,datum narození,tel.číslo.Podíváme se na to,co zatím nevidíte.

VLOŽENÍM OSOBNÍCH ÚDAJŮ SOUHLASÍTE S PODMÍNKAMI OCHRANY OSOBNÍCH ÚDAJŮ

Děkuji vám za důvěru,spolupráci a objednávky.

668 zhlédnutí
0
Anonymous

Hezký den , paní Krištofová

Posílám Vám velké poděkování a úctu k Vaší práci. Byla jsem u Vás na prožitkovou terapii hrou s TKDM. NIKDY JSEM NIC PODOBNÉHO NEPROŽILA. Neuvěřitelný prožitek, okamžitá úleva , klid , radost,láska a nevím co ještě, ani mi to nejde vyjádřit.

ŽIJI ÚPLNĚ V JINÝM SVĚTĚ , všechno se mi změnilo. Změnila jsem práci , taky jsme se přestěhovali. Cítím velkou radost a naplnění z nového.

Díky Vám , vrátila jste mi to , co jsem ztratila , chuť žít.

Proč Vám píši. Chtěla jsem poprosit o léčivou vlnku na dálku na moji krční páteř. Pociťuji tlaky a pomalu se mi vrací migrény. Je to čtvrt roku , kdy jsem byla u Vás. Pokud mi pošlete léčivé vlnky , budu se těšit. Dáreček Vám přepošlu na účet.

Marie Opava 7.5.1970

Děkuji za Váš čas , děkuji,že jste a můžu s Vámi spolupracovat.

Obímám Vás v celé Vaší andělské kráse.

Maja Opava

0

Hezký den , Májo.

posílám pozdravení do Opavy a děkuji Vám za zpětnou vazbu a tím vám gratuluji ke změnám v životě uvnitř sebe i venku. Doufám , že si to užíváte.

Jen tak dál a pracujte na sobě jak to jde. Gratulace , všechno jde,když se člověk jen rozhodne a udělá první krok.

Kvantové léčení na dálku můžeme provést pro Vaši krční páteř a celkovou rovnováhu citu a rozumu. Ukotvit tělo i duši aby jste nevybočovala ze své životní osy.A pročistit a rozveselit játru,změkčit žlučník,to s tím souvisí.

Léčení provádím vnoci , když budete spát od 23. – 24.00 hod. Mám Vás více. Je to z bezpečnostních důvodů,každou změnu na sobě pozorujte a můžete napsat e-mail , jak to cítíte a co se změnilo. Pak to můžeme konzultovat.

Kvantovou vlnku budu posílat tři dny posobě,tak si to užijte v radosti. Přeji Vám plnou harmonii v těle i na duchu a ať se Vám daří ve všem , co si přejete Vy sama.Na nic netlačte a nechte vše plout v přátelském vesmíru.

S úctou a láskou

Relaxační studio – Pohoda
Poradna v osobním rozvoji
ve vztazích,zdraví a úspěchu
Eva Krištofová
www.prostepohoda.cz

Odešlete dotaz anonymně

Odpověď vám mileráda zašlu na Váš e-mail. Nebude publikován veřejně.

Vložením osobních údajů souhlasíte s podmínkami ochrany osobních údajů