954 views
0
0 Comments

Hezký den , paní Krištofová

Děkuji vám za vaši poradnu, před několika lety jsem vás a vaše služby využila. Moc jste mi pomohla vidět svůj život z jiného úhlu pohledu.Mnohé se u mne změnilo k lepšímu ,děkuji vám za to.

Dnes mě trápí jiný problém. Snažíme se s partnerem založit rodinu,již podruhé jsem si prošla mimoděložním těhotenstvím.Jsem z toho už unavená a nešťastná….

Trápí to mne i partnera na miminko se oba těšíme, ale …… Nevím,co dál,jak mám na sobě pracovat,co je příčina proč už podruhé.

Můžu poprosit o Váš nadhled a radu? Ráda se u Vás i objednám a popracujeme s tím.

Děkuji za váš čas a za váš pohled z jiné strany než té mé. Těším se na vás , už teď jsem klidnější,když jsem to napsala.

Radka S. 15.8.1988

0

Hezký den , milá Radko

Děkuji Vám za dotaz a důvěru. I když jsme měli spolu hovor po telefonu,rozhodla jsem se odpovědět na váš dotaz i veřejně,snad to pomůže v úhlu pohledu na mimoděložní těhotenství i ostatním ženám,pokud si prožily podobné trauma a smutek.

Mimoděložní těhotenství

Fyzický blok – těhotenství je považováno za mimoděložní nebo také ektopické,pokud se plod začne vyvíjet mimo děložní dutinu.Za normálních okolností směřuje vajíčko po oplodnění do dělohy,ale v tomto případě je běžný mechanismus narušen a vajíčko se začne vyvíjet ve vejcovodu,kde bylo oplodněno.

Emocionální blok – tato situace vyplývá buď ze strany duše,budoucího dítěte nebo ze strany budoucí matky,také je možné ,že tato nerozhodnost je i vzájemná.
Váhající matka cítí vinu,má pocit,že za tyto komplikace může,to vše probíhá na podvědomé úrovni.Potíže se mohou projevit u ženy,která se rozhodla mít dítě,aby udělala radost svým bližním nebo aby si získala jejich lásku i když těhotenství je v tomto okamžiku nad její síly.

Duševní blok – měla byste si dopřát právo respektovat své meze a klidně mít strach,pokud se vám zdá ,že mít nyní dítě by pro vás bylo příliš náročné, promluvte si s duší tohoto dítěte a svěřte se mu , co prožíváte s vědomím,že jde o vaše tělo,váš život a že máte právo se rozhodnout tak jak to vy sama cítíte,že je to správné.

Důsledky si nesete jen vy sama, nutit se do těhotenství,které v hloubi duše nechcete , by pro vás bylo mnohem škodlivější než žádné dítě nemít,pokud zatoužíte po dítěti později,bude stále čas změnit své rozhodnutí.Dívejte se na to více svobodně.Až přijde čas,vším si projdete přirozeně.

Těším se na naše setkání v prožitkové terapii hrou,tam se vám vše otevře a vy více porozumíte svým pocitům,vše připravíme tak aby to na vás mělo léčivý vliv do budoucna.

Přeji pohodové a sluníčkové podzimní dny.Vše je tak jak má a vy to jen přijměte.

S úctou a láskou

Relaxační studio – Pohoda
Akademie celostního zdraví a přístupu
s kvantovým léčením osobně i na dálku
Emo – Trans
Psychoterapeut
Eva Krištofová