Močový měchýř

Vítám vás na mých stránkách, vítám vás v poradně. Zadejte otázku nebo dotaz.Pokud se chcete objednat ke konzultacI, sezení nebo terapii – zadejte do kolonky datum narození a  jméno. Pokud nechcete aby váš dotaz byl veřejný vyplňte si kolonku anonymně,můžete zanechat i tel.číslo.Naleznete na konci ve spodní části.Tento dotaz mi přijde automaticky na e-mail. a nebude publikován veřejně.Tato spolupráce je jen stručná a orientační.Děkuji za pochopení.

Zadejte jméno, přijmení,datum narození,tel.číslo.Podíváme se na to,co zatím nevidíte.

VLOŽENÍM OSOBNÍCH ÚDAJŮ SOUHLASÍTE S PODMÍNKAMI OCHRANY OSOBNÍCH ÚDAJŮ

Děkuji vám za důvěru,spolupráci a objednávky.

2082 zhlédnutí
0

Dobrý den, doporučila mě na vás kolegyně paní Hušková. Mám vnučku která od září přestala samovolně močit a necítí pocit na močení. Po veškerých vyšetřeních v nemocnicích ji nic nezjistili, jen údajně lenivý močový měchýř. Dlouhodobě se cévkovala nyní ji udělali vývod z močového měchýře… Jsme neštastní a nevíme jak už ji máme pomoci. Tohle trvá již od září 2014…
Myyslíte si že byste ji dokázala pomoci ? ..

Děkuji.. Eva
email : eva.kostel@post.cz

0

Hezký den,paní Kostelníková

Děkuji Vám za dotaz a projevenou důvěru. V rámci soukromí jsem Vám odpověď poslala na e-mailovou adresu. Dejte to přečíst i mamince,mnohé si uvědomí.

Tělo její dcerky psychosomatizuje nedostatky v prožitém životě.A vše jde odstranit,se vším jde pracovat,pokud si člověk důvěřuje a chce se posunout na vyšší úroveň svého bytí.

přeji Vám cestičku otevřenou k realizaci.

Hezké dny v radosti

Relaxační studio – Pohoda
Poradna v osobním rozvoji ve vztazích,zdraví a úspěchu
Eva Krištofová

Napište svou odpověď...

Odešlete dotaz anonymně

Odpověď vám mileráda zašlu na Váš e-mail. Nebude publikován veřejně.

Vložením osobních údajů souhlasíte s podmínkami ochrany osobních údajů