909 views
0
0 Comments

Dobrý den Evo. Mám pocit, že ve vztahu jsem na houpačce a momentálně prožívám zklamání z postojů mého muže. Pořád se chci pohnout kupředu, občas mám pocit že se to daří a pak mně něco srazí zpátky. Jsem unavená, smutná, zklamaná. Hledám co mi má můj muž zrcadlit, co mě to má naučit a nějak se mi to nedaří. Potřebuji udělat krok nějakým směrem a nevím jakým. Potřebuji „nakopnout“
Aleš, 9.10.1966
Gabriela 26.9.1970

Děkuji za odpověď

0

Hezký den,paní Gabrielo

vítám vás v poradně osobního rozvoje.Vítám vás v době transformace a změn.

Pokud jste zklamaná,unavená,smutná,je potřeba se zastavit a zamyslet,co mi bere energii a proč.K čemu to vlastně potřebuji a proč to dovoluji.Proč jsem slabá?

Řešíte vztah s partnerem.V prvé řadě dle vašeho data narození je potřeba vyřešit si vašeho otce,který vás z nějakého důvodu nepřijal takovou jaká jste a to samé vám ukazuje váš partner a to vás v podstatě trápí a cítíte se v začarovaném ženském kruhu z kterého nelze vystoupit.

Také je důležité si uvědomit, co jste vy nepřijala na sobě a proč,vše souvisí se vším.Otec je vaše pravá noha a celá pravá strana těla,levá mozková hemisféra.

Mít vyřešeny postoje ke svým rodičům je základ,od toho se vám odvíjejí partnerské vztahy a vztahy s dětma.

Pokud jste odhodlána s tím pracovat a vyřešit si v sobě otázky tohoto druhu,zavolejte.Se vším jde pracovat,vše jde změnit je to pouze o vnitřním nastavení.Veškeré vztahy kolem vás,které nefungují jsou jen o vás a zase jen vy s tím máte popracovat.
Najít v sobě to,co zatím nevidíte a nevnímáte.
Pokud jste z daleka,dá se pracovat i na dálku,není v tom žádný problém.

Těším se na vás a společnou spolupráci.Život je dar,život je šance,žít ho podle vlastních představ.Chcete si s tím pohrát?Ukážu vám jak.

Přeji vám otevřenou mysl,pružnost a kreativitu,pak to půjde a dveře se vám otevřou.

S úctou

Regenerační studio – Pohoda
Psychoterapeut
Karmalog
Praktik Metody TKDM
Eva Krištofová