951 views
0
0 Comments

Dobrý den, mám dotaz, týkající se naší rodiny. Jmenuji se Jitka (4.4.1987) již od malička jsem měla zdravotní problémy, týkající se vztahu mých rodičů a mého pocitu, že mi nedávají dostatek lásky.
V roce 2006 jsem potkala mého budoucího manžela Radka (19.9.1981). Byla to lásko jako trám, vzali jsem se, postavili si baráček a 13.6.2012 se nám narodila dcera Verunka. Vše bylo v pořádku, ale po šestinedělí jsem začala mít psychické problémy, velmi nepříjemné myšlenky, že Verunku nemám ráda i takové myšlenky, že bych jí ublížila. Doktoři tomu říkali obsese a po 2. hospitalizaci byl verdikt schyzofrenie. Trvalo to 4 roky. Poté jsem poznala jednu ženu, která mi velmi pomohla. Situace dnes je taková, že jsem bez myšlenek a začínám znova žít. Vidím to co jsem dřív neviděla, jak mi utíkal život mezi prsty. I když na druhou stranu si říkám, že to tak mělo být. Kolikrát šlo opravdu o život. Teď objevuji zase krásy života:-) Snažím se znova se zapojit do chodu rodiny a rozvíjet vztah s dcerou a manželem. Manžel mě v době nemoci podržel a myslím si, že každý chlap by to nezvládl a utekl. Moc si ho za to vážím. Mám strach, že ta moje nemoc je hodně poznamenala jak Verunku tak i manžela. Má otázka zní. Ustojíme tuto životní zkušenost?
Děkuji za odpověď. Jitka Č.

0

Hezký dobrý den, Jitko

Vítám vás v poradně,děkuji vám za důvěru.

váš zdravotní stav způsobený v dětství traumatem ze vztahu vašich rodičů a pocitem,že vám nedávali tolik lásky kolik potřebujete,že jí nebylo dostatek,vám spustil váš porod dcery.

Po celou vaši dobu ve vás toto trauma bylo potlačené,bylo ve vás,tím,že jste otěhotněla porodila zdravou holčičku se ve vás tento program uvolnil,aby jste si vyřešila lásku dávanou a lásku přijímanou ze strany otce i matky,zrcadlí vám to váš partner,který vás má rád,respektive vás miluje,protože kdyby to tak nebylo,tak vás už dávno opustil nebo utekl,jak píšete.Jen tu lásku od něj přijměte,přijměte ji také od otce i vaši mámy,určitě vás oba milují,ale asi jinak než vy by jste chtěla nebo si přála. Proto se vám vztah k vaší dcerce zkomplikoval a nedovedla jste načíst své emoce

Pokuste v sobě nalézt příčinu,najděte v sobě postoj,který máte uložený z děctví ke svému otci,co k němu cítíte,jaký máte k němu vztah,co vám na něm vadí,tam je potřeba to uzdravit a vyčistit aby jste žila v plnohodnotném vztahu muž a žena v lásce bez podmínek a hlavně bez strachu s vašim manželem,vše je totiž propojeno s vašimi rodiči.

Budete se divit,ale váš vztah s manželem je postaven jen na vašich myšlenkách,pocitech a emocích,jak se vy sama rozhodnete vědomě nebo nevědomě podle toho se tento vztah bude vyvíjet s vyřešeným vztahem k otci.

Věřte sobě,že to dokážete a vše bude v pořádku.Pokud cítíte,že si to potřebujete v sobě zpracovat a vyčistit, zavolejte na tel. 602 795 216,najdeme cestu jak se osvobodit od nežádoucích programů z dětství,které vám stále ovlivňují váš svobodný život v radosti a laskavosti

Obsese je program,zacyklení v kterém se točíte stále dokola a schizofrenie je rozštěp vlastní osobnosti pod tíhou těchto mentálních toxinů ve vaši hlavě související s hypofýzou,podvěsek mozkový,kde potlačujete svou božskou část – Já jsem.

Když se rozhodnete na sobě pracovat jsem tady pro vás,když to zvládnete sama,přeji vám na vaši cestě jen to nejlepší,sebedůvěru,trpělivost a chuť se uzdravit.

Z úctou a láskou

Regenerační studio – Pohoda
Vědomé mentální koučování
s Technikou Kvantového Doteku- Matrixu
Psychoterapeut
Karmalog
Praktik Metody TKDM
Eva Krištofová