910 views
0
0 Comments

Dobrý den, 3 roky zoufale hledám duchovní pomoc pro mého skoro 19 letého syna, který se před třemi lety touto dobou začal v noci pomočovat. Je sociálně vyřazen z různých činností, protože ho to a celou rodinu značně obtěžuje. Po zdravotní fyzické stránce je v pořádku. Syn Ondřej 21.10.1996, jeho otec 2008 se oběsil. Syn trpí střídavě depresemi, úzkostmi a pomalostí. Předem děkuji za odpověď. Dana

0

Hezký den , paní Dano.

Vítám Vás v mé poradně a děkuji za dotaz.

Problém vašeho syna je psychosomatický jak jistě víte,fyzicky je vše v pořádku. Tato situace souvisí s destruktivním a náhlým odchodem jeho otce.

Zatím to syn v sobě nemá srovnané, nepřijal jeho odchod tímto způsobem jaký sám otec vybral.

Problém u syna je na duchovním těle,souvisí z lymfatickým systémem,vodou a ledvinami v těle.
Tedy nevyřešené vztahy ve svém blízkém okolí.

Syn v dětství zřejmě byl lehce závislý na otci a neodpustil mu jeho zvolení si odchodu ze života.

U vašeho syna jsou v plné fázi vyvinuty strachy, to způsobuje noční pomočování.
Deprese, úzkosti a tyto pocity stavů – nepíšete jestli trpí klinickou depresí souvisí z uzavření se do sebe s nadměrnou mentální činnosti a únikem z reality.

Deprese je prostředek ,který používá aby nemusel prožívat citové napětí jelikož už nemůže a je na hranici svých možností.

Váš syn trpící depresí a nočním pomočováním potřebuje vyřešit konflikt s rodičem opačného pohlaví, může tam mít program odmítnutí,opuštěnost,ponížení,zradu či nespravedlnost a to vše může souviset s náhlou smrtí jeho otce.

Aby vznikl tento stav u vašeho syna v mentální nerovnováze musel prožít vnitřní bolest v izolaci,mohl mít pocit , že si o svém problému nemá s kým promluvit kdo by ho vyslechl,vše v sobě potlačil a tím vznikla nerovnováha v emočním a duchovním procesu bytí.

Možné je i to , že se nenaučil svěřovat se o svých trápeních druhým, takže zablokoval své touhy a vznikly na vědomé úrovni strachy.

A ty\to strachy jsou spouštěčem pro noční pomočování,kdy se tělo ve spánku uvolní.
Člověk s depresí,úzkostí si obecně nechce nechat pomoci ani svůj stav nijak neřeší.Problém se za něj pak pokoušejí řešit jeho bližní.

Pokud by to bylo naopak a váš syn má zájem na sobě pracovat , ráda mu ukážu cestu,jak s tím pracovat.K tomu je nutná osobní konzultace a posléze osobní terapie šitá vašemu synovi na míru pro odblokování starých nefunkčních programů.

Samozřejmě vše nechávám na vás a hlavně na něm jak se rozhodne. Jsem tady pro vás, můžete zavolat nebo napsat na e-mail.

přeji Vám oběma uzdravení jak na duši,tak v srdci. Nemoc je vždy informace jak pro nositele tak pro jeho nejbližší a noční pomočování je vnitřní pláč.

S láskou a úctou pro vás

Regenerační studio – Pohoda
Akademie celostního zdraví
Poradenství v osobním rozvoji
ve vztazích,zdraví a úspěchu
Kvantový psychoterapeut
Eva Krištofová