odpověď

Vítám vás na mých stránkách, vítám vás v poradně. Zadejte otázku nebo dotaz.Pokud se chcete objednat ke konzultacI, sezení nebo terapii – zadejte do kolonky datum narození a  jméno. Pokud nechcete aby váš dotaz byl veřejný vyplňte si kolonku anonymně,můžete zanechat i tel.číslo.Naleznete na konci ve spodní části.Tento dotaz mi přijde automaticky na e-mail. a nebude publikován veřejně.Tato spolupráce je jen stručná a orientační.Děkuji za pochopení.

Zadejte jméno, přijmení,datum narození,tel.číslo.Podíváme se na to,co zatím nevidíte.

VLOŽENÍM OSOBNÍCH ÚDAJŮ SOUHLASÍTE S PODMÍNKAMI OCHRANY OSOBNÍCH ÚDAJŮ

Děkuji vám za důvěru,spolupráci a objednávky.

2065 zhlédnutí
0
Anonymous

Milá paní Evo,moc Vám ještě děkuji za Vaší odpověď,jsou tam věci,které jsou velmi pravdivé/ o vězení se mi i zdálo/,trápím se mnoha věcmi/penězi,prací ,budoucností,špatným zdravím atd.Je toho opravdu hodně.A trápím se dlouhodobě. A přitom bych si přála už nemít žádné starosti,mít dostatek peněz,jet k moři a tak nějak užívat života,což už jsem dlouho nezažila.Snažím se detox vydržet,nemyslet teď na nic a nestresovat se.Moc mi pomohla Vaše slova,Vaše podpora,velmi moc Vám děkuji a ozvu se,jak pokračuji.Máte pravdu,už jsem se rozhodla,nechci už být stále za zdí. Moc Vás zdraví a děkuje Božena

0

Rádo se stalo,paní Boženo.Těším se s vámi. Zvládnete to, už jste se rozhodla.
Teď zbývá jen vytrvat,pracovat na sobě v osobním rozvoji a vypouštět věci ze svého života,které vám nefungují i to patří k detoxikaci.
Máte právo žít kvalitní život v radosti,plném zdraví a lásce,jen si to dovolte.
Přeji vše dobré.

Odešlete dotaz anonymně

Odpověď vám mileráda zašlu na Váš e-mail. Nebude publikován veřejně.

Vložením osobních údajů souhlasíte s podmínkami ochrany osobních údajů