1.03K views
0
0 Comments

Dobrý den, Šárka, 8.9.1980
Už 9 let chodím na regresívní terapie a konstelace.Jsem stále vnitřně nešťastná a utrápená, pořád vlastně řešíme to samé a přijde mi, že nedělám žádné pokroky. pořád něco řeším a pořád je to stejné. a teď po posledních konstelacích mi přijde, že je to ještě horší, než to bylo. nějak jsem začala cítit, že je asi něco špatně. jsem zoufalá z toho, že jsem pořád zoufalá a nedokážu si užívat života.
děkuji za nějakou radu

0

Hezký den,Šárko

Děkuji Vám za dotaz a důvěru. Vše , co si k sobě přitahujete je o vás o vašem vnitřním nastavení o vašich programech od rodičů,prarodičů,učitelů…..

Pravda je vždy to , čemu vy sama věříte.Takže pokud máte v sobě program pocitu neštěstí 9 let,tak je to zřejmě pravda a vy jste si ho před devíti lety spustila, ano, vy sama, nějakou životní situaci,prožitkem,pocitem,emocí,potlačenou uvnitř vás a zase vy sama si tento program jste schopna odstranit svým rozhodnutím a úhlem pohledu na danou věc.Udělat to jinak.

Pokud nejste schopna toto učinit sama , vždy se najde někdo , kdo vám s tím pomůže, vše je vaše cesta a vy jste si ji tak zvolila a vybrala,toto je vaše učení a posouvání i když to tak necítíte.Svým způsobem se tím zdokonalujete na té vaší úrovni.

Chodíte několik let na konstelace a regrese a nic se nezměnilo? Tak to přestaňte dělat a hledejte cestu v něčem jiném,začněte ve svém životě dělat jiné věci,myslet jinak a jít krůček za krůčkem tam,kde chcete být.Radujte se,smějte se . Kdy jste přestala tančit ve svém životě?TAM HLEDEJTE PŘÍČINU,KDY A PROČ.

Programy,které máte vám nefungují,tak je vyrušte a dejte tam jiné. Pokud potřebujete pomoc na vaši vědomé i nevědomé úrovni jste tady správně.

Samozřejmě rozhodnutí je na Vás.Jste svobodná bytost a o svém životě rozhodujete pouze vy sama za sebe. Poradenství v osobním rozvoji ve vztazích,zdraví a úspěchu s tím úzce souvisí,dle datumu narození vám připravím terapii šitou na míru pro Vás.

Pokud potřebujete terapii s konzultací , zavolejte na tel. 602 795 216 nebo napište e-mail.
Cestu samozřejmě najdeme společně.

Přeji Vám klidný,šťastný a úspěšný předvánoční čas.

S láskou a úctou

Relaxační studio – Pohoda
Emoční psycholog
Psychoterapeut
Kvantový praktik
Eva Krištofová