Pocity po léčení na dálku kvantovou vlnou

Vítám vás na mých stránkách, vítám vás v poradně. Zadejte otázku nebo dotaz.Pokud se chcete objednat ke konzultacI, sezení nebo terapii – zadejte do kolonky datum narození a  jméno. Pokud nechcete aby váš dotaz byl veřejný vyplňte si kolonku anonymně,můžete zanechat i tel.číslo.Naleznete na konci ve spodní části.Tento dotaz mi přijde automaticky na e-mail. a nebude publikován veřejně.Tato spolupráce je jen stručná a orientační.Děkuji za pochopení.

Zadejte jméno, přijmení,datum narození,tel.číslo.Podíváme se na to,co zatím nevidíte.

VLOŽENÍM OSOBNÍCH ÚDAJŮ SOUHLASÍTE S PODMÍNKAMI OCHRANY OSOBNÍCH ÚDAJŮ

Děkuji vám za důvěru,spolupráci a objednávky.

463 zhlédnutí
0
Anonymous

Dobrý den , paní Krištofová

Moc vám děkuji za včerejší terapii na dálku,bylo to silné.

Včera jsem byla po zbytek dne jako pytlem praštěná a docela fyzicky vyčerpaná.Po vašem léčení na dálku už od rána,čerstvá,plná síly a s čistou hlavou,snad mi to nějakou dobu vydrží.Nechávám to ještě působit!!!

Pak vám napíšu výsledný efekt.U mne se terapie projevuje pocitově nejvíce na fyzickém těle. Zpočátku jsem se nemohla dodechnout,měla jsem pocit sevřeného hrdla a hrudníku.

Vše se postupně uvolnilo, cítila jsem postupně mravenčení a ztěžknutí obou rukou od prostředníku nahoru.Prvně pravé a potom levé ruky,pak jsem měla pocit jako bych pomalu zakláněla hlavu dozadu,potom dopředu,bradu k hrudníku,pak trošku nepříjemný tlak v hlavě,oblast zátylku,zpočátku se mi více tvořily sliny,nutilo mne to více polykat a přes stažené hrdlo to bylo docela nepříjemné.

Pak jsem na chvíli usnula,bylo to příjemné a osvobozující.A ještě jeden,opravdu výrazný ,příjemný a nezapomenutelný!!!!!!!!!!
Pocit,kdy se mi pomalinku nafukoval hrudník a hlava,vše už bylo vyčištěné,takže opravdu moc příjemný pocit…..
Bylo to tak lehké,silné a zároveň, že jsem se na konci přistihla,že se doopravdy směji.

Smála jsem se a čekala ,kdy prasknu,je zvláštní,že už se po vašich terapiích nečistím pláčem a opravdu jsem se už dvakrát nevědomě smála.Myslím,že je to dobré znamení a velký posun pro mne.

Moc vám děkuji za váš čas,penízky jsou poslané a já si to užila.Mějte se moc hezky a já se těším na příště….

Tereza

Odešlete dotaz anonymně

Odpověď vám mileráda zašlu na Váš e-mail. Nebude publikován veřejně.

Vložením osobních údajů souhlasíte s podmínkami ochrany osobních údajů