poděkování

Vítám vás na mých stránkách, vítám vás v poradně. Zadejte otázku nebo dotaz.Pokud se chcete objednat ke konzultacI, sezení nebo terapii – zadejte do kolonky datum narození a  jméno. Pokud nechcete aby váš dotaz byl veřejný vyplňte si kolonku anonymně,můžete zanechat i tel.číslo.Naleznete na konci ve spodní části.Tento dotaz mi přijde automaticky na e-mail. a nebude publikován veřejně.Tato spolupráce je jen stručná a orientační.Děkuji za pochopení.

Zadejte jméno, přijmení,datum narození,tel.číslo.Podíváme se na to,co zatím nevidíte.

VLOŽENÍM OSOBNÍCH ÚDAJŮ SOUHLASÍTE S PODMÍNKAMI OCHRANY OSOBNÍCH ÚDAJŮ

Děkuji vám za důvěru,spolupráci a objednávky.

387 zhlédnutí
0
Anonymous

Dobrý den paní Evo,chci Vám velmi poděkovat za rozbor mých potíží.S tou lymfou to bude pravda,začala jsem tedy detox,hlavne taky na ty játra,protože když jsem kdysi posílala test na jazyk a už tenkrát byl nos ucpaný,řekli mi,že mám hleny ve žlučníku.Já sice mám žlučník vyoperovaný/ve 21 letech/,takže asi zahlenění jater.Doktoři psali steatoza jater.Takže zkusím přísný detox,trochu se bojím těch detoxikačních krizí a uvidím co se spraví,když by to nebylo lepší,tak se Vám ozvu.Možná je to také přechodem,nemám levý vaječník od 40 let.Jen jsem se ještě chtěla zeptat,jestli je naděje,že ta bulka zmizí.Je opravdu ošklivá.Moc.moc Vám zatím děkuji ,zkusím zatím bojovat sama,když to nevyjde,tak se ozvu.Přeji Vám hodně sil a trpělivosti s náma.S pozdravem Božena

0

Hezký den,paní Boženo

i já vám děkuji za zpětnou vazbu,vše bude v pořádku,jakmile se uvnitř vyčistíte,lymfa opět naskočí,vše odejde i bulka za uchem se vstřebá a budete zase v pohodě.

Vše je ve vaší hlavě,nastavte si,není třeba bojovat,svobodně se rozhodněte,dejte tomu důvěru a není třeba se bát příznaků detoxikace,vše proběhne hladce je to o nastavení ve vás.Tak jak vy to potřebujete a chcete.

Pokud máte žlučník vyoperovaný,informace tam je,opět záměr,mé tělo pracuje i se žlučníkem,vaječník je o vás a VAŠEM POSTOJI K SOBĚ A PARTNEROVI k sexualitě a intimitě.URČITÉ STRACHY S TÍM PROPOJENÉ.Vše jde vyřešit,pokud s tím budete pracovat.

Afirmace pro vás

Mám se ráda a pečuji o sebe nejlíp jak dovedu,ve svém životě jsem na prvním místě,přistupuji k sobě s láskou,nelpím na lásce ostatních,vím,že ji mám v sobě a dávám ji tím sobě i ostatním.

Tato afirmace vás vnitřně uvolní a navede na svou esenci lásky. Pokud budete cítit,ráda vás uvidím,nechám to na vás a ukážu to,co zatím nevidíte.

Pohodové dny plné lásky a radosti

Regenerační studio – Pohoda
Psychoterapeut
Eva Krištofová

Odešlete dotaz anonymně

Odpověď vám mileráda zašlu na Váš e-mail. Nebude publikován veřejně.

Vložením osobních údajů souhlasíte s podmínkami ochrany osobních údajů