Pomoc při čištění bytu od cizí entity.

Vítám vás na mých stránkách, vítám vás v poradně. Zadejte otázku nebo dotaz.Pokud se chcete objednat ke konzultacI, sezení nebo terapii – zadejte do kolonky datum narození a  jméno. Pokud nechcete aby váš dotaz byl veřejný vyplňte si kolonku anonymně,můžete zanechat i tel.číslo.Naleznete na konci ve spodní části.Tento dotaz mi přijde automaticky na e-mail. a nebude publikován veřejně.Tato spolupráce je jen stručná a orientační.Děkuji za pochopení.

Zadejte jméno, přijmení,datum narození,tel.číslo.Podíváme se na to,co zatím nevidíte.

VLOŽENÍM OSOBNÍCH ÚDAJŮ SOUHLASÍTE S PODMÍNKAMI OCHRANY OSOBNÍCH ÚDAJŮ

Děkuji vám za důvěru,spolupráci a objednávky.

498 zhlédnutí
0
Anonymous

Dobrý den , paní Krištofová

Píši Vám reakce na problém, který jste mi pár dní zpátky pomohla vyřešit. Odvedení cizí entity z mého bytu.Zatím mohu říct, že je vše v pořádku a již se mi nezdá, že by v mém bytě byla pociťována cizí přítomnost,zároveň potvrzuji klidné spaní.

Již doma nereagují žádné zvláštní jevy a stejně tak samovolné pohybování předmětů,tudíž se zdá,že se vám skutečně podařilo entitu odvést tam,kam patří a já hluboce doufám,že nalezla to,co potřebovala a sice svou vlastní cestu do onoho světa.

Patří vám mé velké poděkování a jako důkaz vděku vám pošlu na konto uvedené na vašem webu peněžní částku,která doufám neurazí.

Se srdečným pozdravem

Denisa

Odešlete dotaz anonymně

Odpověď vám mileráda zašlu na Váš e-mail. Nebude publikován veřejně.

Vložením osobních údajů souhlasíte s podmínkami ochrany osobních údajů