práce

Vítám vás na mých stránkách, vítám vás v poradně. Zadejte otázku nebo dotaz.Pokud se chcete objednat ke konzultacI, sezení nebo terapii – zadejte do kolonky datum narození a  jméno. Pokud nechcete aby váš dotaz byl veřejný vyplňte si kolonku anonymně,můžete zanechat i tel.číslo.Naleznete na konci ve spodní části.Tento dotaz mi přijde automaticky na e-mail. a nebude publikován veřejně.Tato spolupráce je jen stručná a orientační.Děkuji za pochopení.

Zadejte jméno, přijmení,datum narození,tel.číslo.Podíváme se na to,co zatím nevidíte.

VLOŽENÍM OSOBNÍCH ÚDAJŮ SOUHLASÍTE S PODMÍNKAMI OCHRANY OSOBNÍCH ÚDAJŮ

Děkuji vám za důvěru,spolupráci a objednávky.

441 zhlédnutí
0
Anonymous

Dobrý den, paní Evo,
prosím o vyjasnění a zorientovaní se v situaci.Pracuji se skupinou lidí, které mám něco naučit a předat jim zkušenosti. Pročišťovala jsem si místnost i kolektiv na dálku Reiky energií. Včera se stala mimořádná událost, se kterou jsem se ještě po dobu mé práce nesetkala. Dost mě to zaskočilo, zasáhlo a přimělo změnit postoj a přístup k mé práci. Teď se s tím srovnávám. Je to zkouška? Nebo jen životní lekce, že jsem vykročila špatným směrem?Nebo ukázka, že stále jsou mezi námi lidé, kteří pro závist a strach nevidí krásu života? Nevím. Potřebuji si to vyjasnit, abych to mohla zpracovat. Trochu stojím na místě a plácám se v tom. Děkuji za odpověď.Petra Datum narození 26.7.1973

0

Krásný den,milá Petro

Děkuji Vám za důvěru. Ať se Vám ve Vaší práci přihodilo cokoliv je to výzva jen pro Vás. Lekce,změna úhlu pohledu na tento příběh,co nemám v sobě zpracováno,co se mi na tom nelíbí a proč to je jen můj problém a já si jej musím v sobě vyřešit sama.Lidí kolem, Vám to jen ukazují.

Nedívejte se na to negativně,máte se posunout,proto tato zkušenost.Transformace je tady pro všechny už to nebude nikdy takové jako dřív. Procházíte změnou myšlení a jdete do rovnováhy,rok karmické 8.

Letos procházíte vibračním číslem 1 . Budete procházet velkými změnami v životě , jak ve vztazích, tak v práci.Dívejte se na to tak,že bude odcházet vše , co už Vám neslouží a co už nepotřebujete.

Bude se Vám otevírat osobní iniciatíva , to , co jste zažila berte jako začátek změny ve Vaše pracovním konání.
Začnou odcházet záležitosti,které děláme z rozumu,více se začneme přiklánět ke svému vnitřnímu světu a citu.

Otevírají se Vám nové možnosti a cesty, projděte si tím s radostí z nového.

Přeji Vám vše dobré,důvěru v sebe a svou sílu,vše je tak jak má.

S úctou

Poradna osobního rozvoje ve vztazích,zdraví a úspěchu
Eva Krištofová
602 795 216

Odešlete dotaz anonymně

Odpověď vám mileráda zašlu na Váš e-mail. Nebude publikován veřejně.

Vložením osobních údajů souhlasíte s podmínkami ochrany osobních údajů