Proc mam nesnesitelnou dlouhotrvajici bolest v oblasti leveho bedra a kycle?

Vítám vás na mých stránkách, vítám vás v poradně. Zadejte otázku nebo dotaz.Pokud se chcete objednat ke konzultacI, sezení nebo terapii – zadejte do kolonky datum narození a  jméno. Pokud nechcete aby váš dotaz byl veřejný vyplňte si kolonku anonymně,můžete zanechat i tel.číslo.Naleznete na konci ve spodní části.Tento dotaz mi přijde automaticky na e-mail. a nebude publikován veřejně.Tato spolupráce je jen stručná a orientační.Děkuji za pochopení.

Zadejte jméno, přijmení,datum narození,tel.číslo.Podíváme se na to,co zatím nevidíte.

VLOŽENÍM OSOBNÍCH ÚDAJŮ SOUHLASÍTE S PODMÍNKAMI OCHRANY OSOBNÍCH ÚDAJŮ

Děkuji vám za důvěru,spolupráci a objednávky.

1846 zhlédnutí
0
Misa (anonymous)

Dobrý den, při dlouhé práci na zahradě mi „křuplo v zádech“. Bolest známá jako “ houser“ přetrvává již 3 týdny. Nevím již, jak tento problém řešit, nic doposud vyzkoušeného nezabírá. Potřebovala bych nadhled a řešit po psychosomatické stránce. Prosím o radu, pokud je to vůbec možné takto po elektronických vlnách. Děkuji

0

Hezký dobrý den,Míšo

Zdravím vás a vítám v poradně.

Páteř značí naši oporu,kde a kdy jste ji ztratila,kde v životě vsi nejste jista,kde jste ztratila svou moc a sílu,kdy jste nastoupila do své bez-moci,tam si to opravte,tam si to zpracujte.

A zase se posunete dál ve svém životě.Odešla jste ze své osy,vychílila jste se o několik stupňů buď doleva nebo doprava , to nepíšete.

Pokud je to levá strana souvisí s ženskou energií,pokud je to pravá strana souvisí s energií mužskou.

Spodní část páteře souvisí s pojmem MÍT,ČLOVĚK POTŘEBUJE HMOTNÉ ZABEZPEČENÍ,aby cítil v životě oporu,také to souvisí z harmonií ve vztazích jak sobě , tak k těm ostatním,najděte si ve své hlavě,kde to nemáte srovnané.

Nenakládejte si vše na svá záda,požádejte okolí o pomoc,určitě se vám uleví,nosit energetické břemena je zátěž jak na psychiku tak na tělo fyzické.

Buďte v klidu,teple,nezatěžujte tělo ani mysl.Pokud by jste potřebovala pomoc,jde pracovat na dálku přes kvantové léčení s kvantovou vlnou do buněčného systému.

Pochopit svou příčinu bolestí je,ale nutnost jinak se rádo vše navrací aby nositel pochopil,co dělá špatně.

Přeji trpělivost,klid,něhu a lásku na všech úrovních života,kdyby jste potřebovala volejte na tel. 602 795 216 poskytnu jakékoliv info.

S láskou a úctou

Regenerační studio – Pohoda

Vedení v osobním rozvoji a růstu

Transformace života a emocí

Terapeut – Eva Krištofová

Odešlete dotaz anonymně

Odpověď vám mileráda zašlu na Váš e-mail. Nebude publikován veřejně.

Vložením osobních údajů souhlasíte s podmínkami ochrany osobních údajů