PROSBA

Vítám vás na mých stránkách, vítám vás v poradně. Zadejte otázku nebo dotaz.Pokud se chcete objednat ke konzultacI, sezení nebo terapii – zadejte do kolonky datum narození a  jméno. Pokud nechcete aby váš dotaz byl veřejný vyplňte si kolonku anonymně,můžete zanechat i tel.číslo.Naleznete na konci ve spodní části.Tento dotaz mi přijde automaticky na e-mail. a nebude publikován veřejně.Tato spolupráce je jen stručná a orientační.Děkuji za pochopení.

Zadejte jméno, přijmení,datum narození,tel.číslo.Podíváme se na to,co zatím nevidíte.

VLOŽENÍM OSOBNÍCH ÚDAJŮ SOUHLASÍTE S PODMÍNKAMI OCHRANY OSOBNÍCH ÚDAJŮ

Děkuji vám za důvěru,spolupráci a objednávky.

492 zhlédnutí
0
Anonymous

MINULOST JE ZA MNOU URČITÉ PROGRAMY ZDRAVOTNÍHO STAVU SE MI VRÁTILY V HORŠÍ MÍŘE NEŽ PŘED TÍM JDE O PSYCHICKOU ZÁLEŽITOST ……..DĚKUJI MOC

0

Dobrý den,

vítejte v poradně.

Vše,co se děje na vědomé a podvědomé úrovni hodně souvisí s psychikou.A putuje to do epigenetického těla DNA,buněčného pole.Co v životě děláte,jak myslíte v čem žijete,co prožíváte,jak to cítíte a jestli vše dokážete zpracovat a pustit nebo to polykáte,potlačujete,neřešíte.Dostáváte se do začarovaného kruhu.A buňky vibrují nepohodu,nesoulad,strach a úzkost.

Každá nemoc je informací toho,že nejste v lásce a harmonii sám/a se sebou.Každá nemoc vzniká v hlavě a nemoci pocházejí z emocí.

Pokud se vám něco vrátilo ve větší míře než předtím,nemáte minulost ještě vyřešenou,psychosomaticky jste uvízla/uvízl v něčem starém,kde se to cyklí a hromadí a živí ne-moc.Vzniká bez-moc.A buňky nejsou v harmonii.

Tam se zastavte a běžte do hloubky,nikoliv do výšky.Vytáhněte vše napovrch,tím se osvobodíte.

Pokud potřebujete vedení,pracuji osobně v terapiích s klienty nebo na dálku,terapie přes telefon.Je to o vás i na vás,jesli přišel čas s tím pracovat,posunete se.

Tam kde dáváte energii,tam to roste.

Přeji vše dobré v plném zdraví.

S úctou

Regenerační studio – Pohoda
Vedení v osobním rozvoji
Psychoterapeut
Eva Krištofová

Odešlete dotaz anonymně

Odpověď vám mileráda zašlu na Váš e-mail. Nebude publikován veřejně.

Vložením osobních údajů souhlasíte s podmínkami ochrany osobních údajů