Prosba

Vítám vás na mých stránkách, vítám vás v poradně. Zadejte otázku nebo dotaz.Pokud se chcete objednat ke konzultacI, sezení nebo terapii – zadejte do kolonky datum narození a  jméno. Pokud nechcete aby váš dotaz byl veřejný vyplňte si kolonku anonymně,můžete zanechat i tel.číslo.Naleznete na konci ve spodní části.Tento dotaz mi přijde automaticky na e-mail. a nebude publikován veřejně.Tato spolupráce je jen stručná a orientační.Děkuji za pochopení.

Zadejte jméno, přijmení,datum narození,tel.číslo.Podíváme se na to,co zatím nevidíte.

VLOŽENÍM OSOBNÍCH ÚDAJŮ SOUHLASÍTE S PODMÍNKAMI OCHRANY OSOBNÍCH ÚDAJŮ

Děkuji vám za důvěru,spolupráci a objednávky.

419 zhlédnutí
0
Anonymous

Dobrý den.Ještě než se Vás zeptám na můj dotaz,bych Vám chtěla poděkovat za několik rad,které jste mi už tolikrát poskytla.Děkuji.Myslím,že už víte, že moje mamka je nemocná, jelikož ji znáte.Asi bych potřebovala pomoct to přijmout a srovnat se s tím,ale to teď není tak důležité.Myslím, že až se na mě napojíte,tak ucítíte,jak se cítím atd. Chtěla bych Vás poprosit o radu.Co můžu udělat,aby se uzdravila? Umím pracovat s energiemi,ale nevím,jak to v tomhle ohledu využít. Vím i to, že kdybych chtěla,můžu ji dát nějaké své roky,ale to už je černá magie.Nechci s ní nic mít,ale jestli nebude jiná možnost jsem ochotná i s touto magií pracovat, i když to není dobré.Proto se Vás ptám:Je nějaká jiná možnost pomocí bílé magie ji pomoct se uzdravit? Moc prosím o odpověď,už jsem zoufalá. Předem děkuji za odpověď a chtěla bych Vás poprosit,aby jste se o tom před mamkou nezmiňovala. Mockrát děkuji. Krásný zbytek dne.
Alice 21.5.2002

0

Hezký den, milá Alice.

Vítám tě opět v poradně. TOTO MÍSTO JE PRO VŠECHNY,KTEŘÍ MAJÍ PROBLÉM,BOLEST NEBO NĚCO UVNITŘ SEBE ŘEŠÍ..Můžou si přečíst pár řádků a situaci mohou vidět jinak,vždy je to o přístupu a úhlu pohledu na danou situaci,vše je o výzvě všech zúčastněných.

Pro tebe je teď nejdůležitější přijmout nemoc své maminky,důvěřovat jí,že se uzdraví a boj sama se sebou uvnitř sebe zvládne sama.Bez tvé pomoci,nemůžeš ji zachránit,je to její a ona si to musí vyřešit uvnitř sebe sama,lékaři jsou berličkou, oni jí pomáhají na její cestě.A ukazují směr,ona sama si vybírá kudy bude pokračovat a jak.Co chce a co už nepotřebuje.

Ty jí můžeš pomoci tím,že to přijmeš,že to tak je,tato informace této nemoci je pro vás všechny určitá cesta sebepoznání a transformační změny rodu.Už to nebude jako dřív,bude to jiné a vy se k tomu musíte postavit čelem,bez předsudků a podceňování,podívat se pravdě do očí.

Tyto zdrav.potíže ukazují nositeli,že si dělá příliš velké starosti a znepokojuje se až do takové míry,že si brání radosti v životě a toto trvalo dlouhodobě,nedopřeje si toužit po tom, co by mu udělalo radost, ztratil sílu bojovat a vzdává se ,cítí se prázdný a chybí mu rezervy,aby čelil běžným životním překážkám.Vzdal se sám sebe,podvědomě.

Paradoxně se tento člověk může navenek jevit jako překypující optimismem,to jen proto,že navenek se směje,ale uvnitř dlouhodobě pláče a potlačuje vše,co ho tíží,trápí a je pro něj bolestné téma,ukryté někde uvnitř.

Prostřednictvím této nemoci krve se tělo pokouší pomoci si obnovit spojení se svou vnitřní silou a se schopností čelit životu radostněji.Z tohoto důvodu je potřebné nahlédnout do svého nitra a vyléčit vše , co je toxické.Integrita krve by měla zůstat zachována – jsou to hranice,dbát na celistvost svého života,radovat se,připustit si mít zdravé touhy a žít je,zbývá jen se k tomu rozhodnout a přestat v sobě živit mentální toxiny zkázi,které pohlcují krvinky a celý život jako takový – sebedestrukce.

Bohužel musíte všichni něco změnit v rodině,přístup sami k sobě a ke všemu co k vám přichází ohledně nemoci tvé maminky.Bude to na vás hodně tlačit.

Nic není jen tak,nic se neděje náhodou.Ty pracuj na sobě,vyřeš si vše, co ti na této nemoci vadí,tím pomůžeš své mamince a hlavně sobě.

Pokud budeš potřebovat vedení, jsem tady, můžeš se ozvat.Odblokování může probíhat i po telefonu,nemusíš osobní terapií. Trvá hodinu a vše si v sobě vyřešíš,tak jak potřebuješ.
Nemůžeš zachránit maminku,ani jí dát něco ze sebe,ale můžeš jí ukázat svou důvěru v ní,že to sama zvládne,vy budete jen s ní, její součástí a tvořit útulný domov v lásce.Ona sama se rozhodne,jak to chce.

Přeji vám v této životní situaci dostatek síly,trpělivosti,laskavosti a důvěry ve víru,že vše je možné,vše se dá léčit a vše se dá vyléčit,pokud se její duše rozhodne.

AŤ SE VÁM VŠEM DAŘÍ.

S úctou a láskou

Regenerační studio – Pohoda
Mentální,vědomé terapie
Eva Krištofová

Odešlete dotaz anonymně

Odpověď vám mileráda zašlu na Váš e-mail. Nebude publikován veřejně.

Vložením osobních údajů souhlasíte s podmínkami ochrany osobních údajů