radost a poděkování

Vítám vás na mých stránkách, vítám vás v poradně. Zadejte otázku nebo dotaz.Pokud se chcete objednat ke konzultacI, sezení nebo terapii – zadejte do kolonky datum narození a  jméno. Pokud nechcete aby váš dotaz byl veřejný vyplňte si kolonku anonymně,můžete zanechat i tel.číslo.Naleznete na konci ve spodní části.Tento dotaz mi přijde automaticky na e-mail. a nebude publikován veřejně.Tato spolupráce je jen stručná a orientační.Děkuji za pochopení.

Zadejte jméno, přijmení,datum narození,tel.číslo.Podíváme se na to,co zatím nevidíte.

VLOŽENÍM OSOBNÍCH ÚDAJŮ SOUHLASÍTE S PODMÍNKAMI OCHRANY OSOBNÍCH ÚDAJŮ

Děkuji vám za důvěru,spolupráci a objednávky.

414 zhlédnutí
0
Anonymous

Dobrý den paní Evo.Já mám takovou radost z Vaší odpovědi ohledně té bulky,já už dlouho trpím tímto a ta naděje,že po očistě se to vstřebe,mě tak potěšila a dodala odvahu k detoxikaci.Já Vám pak napíši,jak to vypadá a jestli se zdraví pohlo.Také se už těším,že snad nebudu dýchat jen pusou,ale konečně i nosem.Ještě jsem do toho všeho chytla klaustrofobii,kdy se bojím ve vlaku,atd.Možná je to tím,že nemohu pořádně dýchat nosem. Takže se určitě ozvu a jdu bojovat. Zatím Vám velmi,velmi děkuji a doufám,že při pčíští konverzaci již budu bez bulky a dýchat.Moc děkuji Božena

0

Hezký den,paní Boženo

děkuji,za vaší opětovnou zpětnou vazbu.Je potřeba si dělat drobné radosti,vy jste na to už zapomněla.Nebude problém si zase vzpomenout a vložit to do svého života.

Vaše bulka za uchem vám ukazuje,že dlouhodobě žijete ve stresu v mentálních toxinech a bez radosti.

Nedovolíte sama sobě svobodně dýchat a nadechnout se,pohltil vás smutek ve které jste se utápěla.

Klaustrofobie s celostního a duchovního hlediska je forma neurozy,která se projevuje strachem z uzavřených prostor,jde o úzkost.
Emocionální blok- klaustrofobie se projevuje u úzkostlivých jedinců,kteří si dělají přílišné starosti kvůli práci,svým plánům a kvůli tomu,čemu by se měli obecně věnovat.
Cítí se vězni svých činností.Takový člověk hodně potlačuje své podněty,ať už jsou to touhy nebo agresivita.

Je důležité si uvědomit,že tento problém vás trápí,aby vám tělo ukázalo,co prožívá ve svém nitru kvůli své touze dělat vše dokonale,je načase otevřít dveře toho svého žaláře,neboť klíč od něj máte vy.Je to o rozhodnutí nechat věci plynout a dopřát si právo jen být i se svými slabými stránkami a obavami.

Myslím,že jste se už rozhodla……držím vám palce ať vytrváte,kdyby něco jsem tady….

Hezký víkend,ať se vám daří a důvěřujte sobě a svému rozhodnutí.

S úctou

Regenerační studio – Pohoda
Psychoterapeut
Praktik metody TKDM
Eva Krištofová

Odešlete dotaz anonymně

Odpověď vám mileráda zašlu na Váš e-mail. Nebude publikován veřejně.

Vložením osobních údajů souhlasíte s podmínkami ochrany osobních údajů