839 views
0
0 Comments

Dobrý den, jmenuji se Markéta, datum narození 11.3.1991. Byla jsem s partnerem, narozen 12.4.1991 od svých 15ti let a před pěti měsíci jsme spolu začli bydlet. Před měsícem odjel do USA a přišel s tím, že mě už nemiluje a že mi nemůže dát to, co si zasloužím. Měli jsme problémy, vím o nich…ale teď nevím co mám dělat, vždy jsem chtěla odjet do zahraničí a něco mě tu drželo…Nebo má smysl partnera nějak přesvědčovat, aby si to rozmyslel ? Děkuji za odpověď.

0

Hezký den , Markétko

Posílám vám pozdrav z mé poradny,děkuji za dotaz a důvěru.Tato poradna je stručná,snad vám trošku ukáže cestu a něco napoví.

Vaše partnerství bylo založené na určité pomoci jeden druhému. Jste energetičtí sourozenci,bratr a sestra,dle stejného roku narození.

Toto partnerství je založeno na stejných energiích,mnohdy jeden z partneru potřebuje ze vztahu sem tam odejít,aby se vše mezi vámi uvolnilo. Kdo to u vás byl, víte sama.

Láska je ve vztahu bez podmínek,pokud tomu tak není,může se stát závislostí a jeden z partnerů se potřebuje osvobodit. Cítí to tak uvnitř sebe.

Nechte všemu volný průběh,váš partner si vybral svou cestu,je potřeba to respektovat,dát mu čas a svobodu. Nikdo nám nepatří v lásce se nerozhoduje v lásce člověk jen je.

Přesvědčovat partnera aby vás opět miloval nemá žádný smysl,ani pro vás ani pro něj. Někoho milovat je stav, ne, rozhodnutí. Tento pocit jde zevnitř.

To,že jste měli problémy patří k vašemu stavu,jelikož tento partnerský vztah byl karmický přes vztahy,snad se vše vyčistilo aby partner mohl odejít a najít si znovu svou vlastní cestu,tak jako vy.

Pokud spolu máte být,věřte,že budete,prostě se to samo zařídí životními okolnostmi. Pokud ne,respektujte to,přijměte a žijte si svůj život,dle svých přání a představ.

Do cesty vám přijde jiný partner a pokud jste toto partnerství pochopila,věřte,že bude jiný než ten předcházející,pokud ne,bude vám zrcadlit to,co jste nepochopila.

Přeji vám na vaší životní cestě rovnováhu,radost a lásku hlavně k sobě,protože vy jste na prvním místě.

Přivítejte jaro v radosti a s úsměvem,máte totiž vše před sebou.Kdyby jste cítila s tím více pracovat,jsem tady a stačí se nakontaktovat,pokud ne,držím palce v novém transformačním směru.

Regenerační studio – Pohoda
Vedení a poradenství v osobním rozvoji
Psychoterapeut
Eva Krištofová