876 views
0
0 Comments

Dobrý večer, paní Evo,
dnes nám mezi 17 až 18 hodinou někdo uřezal špičku smrčku a odnesl si jí na vánoce. Musel udělat díru v plotě, vlézt na naší zahradu a i přes vědomí, že jsem doma toto podnikl. Dala jsem si vyložit karty, které mi potvrdily o koho se jedná. Jen mi nějak nedochází, proč nám dotyčná rodina toto udělala.Závist? Zlost, že jsem šťastní? Měla jsem za to, že už to máme s tou rodinou uzavřené.Nestýkáme se, nezajímáme se o ně. Tak co nám to má ukázat? Děkuji za odpověď.
Přeji Vám a Vašim blízkým krásný vánoční čas, plnoý lásky a radosti.
Petra 26.7.1973

0

Hezký předvánoční čas, paní Petro

i vám přeji klid, mír v srdcích a požehnané vánoce.

Pokud se vás tato situace jakkoliv dotkla a cítíte tam jakoukoliv emoci,značí to,že v sobě emocionálně nemáte něco zpracováno ohledně těchto lidiček a této záležitost.

Položte si otázku,co vám na tom vadí a proč. Co vám vadí na těchto lidech a proč.Jen vám něco zrcadlí,jen vás v něčem trénují. Opravte to u sebe,pak se vás tyto věci venku nebudou dotýkat a hlavně,nebudou se vám dít.

Otázka s kým nebo s čím bojujete vy? Odpověď NAJDĚTE JEN A JEN V SOBĚ NIKOLIV VENKU.
Jste citlivá bytost se sedmičkami v datumu narození,máte se naučit zpracovat v sobě citovou karmu,emoce,pocity,vyjadřování a komunikaci,pokud to nepochopíte a nepřijmete , bude váš život stále dokola ukazovat to,co nemáte zpracováno.Jste léčitel sám sobě a své rodině.

Strom značí vždy rodinu,kořeny a svou vlastní podstatu,cestu ke svému zdroji,srdci a pocitům,emocím.Říkat věci tak jak cítím a nemít vinu,být v lásce uvnitř sebe a rozdávat jí dál,ukotvit se v sobě a najít tam svůj malý přátelský vesmír. Někde tam určitě je,dovolte mu vyjít z vás napovrch.Zesílit svou citlivost,intuici a pracovat s tím ku svému prospěchu vzletu vzhůru.

Na koho a nebo na co se zlobíte vy,toto si uzdravte a budete navždy svobodná,žádná taková situace vás nebude už nikdy svazovat.

Život je hra , pojďte si hrát. Kdy jste přestala tančit a zpívat sama v sobě,vraťte se do zdroje a otevřete lásku v sobě,vše se kolem vás rozzáří….

Milá Petro,poděkujte těmto trenérům,že vás takto trénujou a ukazují vaše slabiny i když to musí být takto,změnit to můžete jen vy , že se prostě jen rozhodnete.

Přeji Vám aby na vaší cestě vždy svítilo sluníčko i když to tak někdy necítíte,máte se naučit radovat,zpívat a tančit a být si jistá tím,že ve vašem životě je vše správné a hřejivé na svém místě,pomalu k tomu směřujete. Kdyby jste s tím potřebovala jakkoliv pracovat jsem tady pro vás.

Radostné vánoce vám a vašim blízkým v plném zdraví a klidu

S láskou a úctou

Relaxační studio – Pohoda
Poradna osobního rozvoje
ve vztazích,zdraví a úspěchu
Psychoterapeut
Emoční psycholog
Emo-Trans
Eva Krištofová