spanek

Vítám vás na mých stránkách, vítám vás v poradně. Zadejte otázku nebo dotaz.Pokud se chcete objednat ke konzultacI, sezení nebo terapii – zadejte do kolonky datum narození a  jméno. Pokud nechcete aby váš dotaz byl veřejný vyplňte si kolonku anonymně,můžete zanechat i tel.číslo.Naleznete na konci ve spodní části.Tento dotaz mi přijde automaticky na e-mail. a nebude publikován veřejně.Tato spolupráce je jen stručná a orientační.Děkuji za pochopení.

Zadejte jméno, přijmení,datum narození,tel.číslo.Podíváme se na to,co zatím nevidíte.

VLOŽENÍM OSOBNÍCH ÚDAJŮ SOUHLASÍTE S PODMÍNKAMI OCHRANY OSOBNÍCH ÚDAJŮ

Děkuji vám za důvěru,spolupráci a objednávky.

486 zhlédnutí
0
Anonymous

Dobry den zajima me jedna věc. Podvědomí uklada i to co slyšíme ale vedome si to třeba neuvedomime. Jak jsem jednou zjistil během spanku když se mi film co hrál v TV zapojil do snu. Tak me zajímá když si na noc pustíme něco pozitivního do sluchatek a bude nám to hrát celou noc jestli to podvědomí bude ukládat, vlastně i nas v budoucnu ovlivňovat, bez toho aby jsme byli při vědomí protože spime 😃. OMLOUVAM SE ZA DIAKRITIKU a dekuji snad je to pochopitelně napsané 😃

0

Hezký den,Honzo

Vítám vás v poradně a děkuji za dotaz.Není třeba se omlouvat,vše je napsáno tak,jak sám cítíte.A to je v pořádku.

Odpověděl jste si vlastně sám, ano ,podvědomí ukládá vše,co slyšíme i když spíme,jestli je to pozitivní nebo negativní,naše mysl , vědomí i podvědomí reaguje.

Pokud si pustíte do sluchátek hudbu s kterou rezonujete , určitě vám to ovlivní den,je to určitý druh muzikoterapie a pokud to lahodí vašemu sluchu,tak to vyzkoušejte na nějaký čas a po nějaké době zaznamenáte změny.

Ať se vám daří ve vašem průzkumu a lahodí to nejen sluchu,ale i dušičce.

S úctou

Regenerační studio – Pohoda
Vědomý Mentální koučink
Transformace života
Eva Krištofová

Odešlete dotaz anonymně

Odpověď vám mileráda zašlu na Váš e-mail. Nebude publikován veřejně.

Vložením osobních údajů souhlasíte s podmínkami ochrany osobních údajů