911 views
0
0 Comments

Dobrý den,paní Evo

Byla jsem na vyšetření a zjistili mi nefunkčnost štítné žlázy. Lékař mi nabídl operaci. Trošku jsem se lekla a nevím , co s tím.
Můžete mi poradit , ráda bych se k Vám objednala i na konzultaci a kvantové léčení.Doporučila mi Vás kamarádka, po Vaší terapii jí mnohé došlo,třeba bych i já našla cestu jak se sebou pracovat,asi jsem zabloudila.

Chci hledat alternativní cestu s operací nesouhlasím.

Děkuji za odpověď , popřípadě den , kdy mohu přijít. Jsem z Olomouce , kdyby byl termín na 16.00 hod bylo by to super.Den nechám na Vás.

Děkuji moc a přeji vám úspěch v tom , co pro nás děláte.

Magdaléna Olomouc

0

Hezký den , paní Magdo

Děkuji Vám za dotaz,objednávku a taktéž důvěru. Problém se štítnou žlázou může být fyzický, emocionální nebo duševní blok.Podvědomě to máte v sobě uloženo a jen vy sama víte proč tomu tak je.

Proč tuto nemoc potřebujete a co vám oznamuje. Hormony této žlázy plní důležitou úlohu na mnoha tělesných úrovních,tyto potíže jsou spojeny s její nadměrnou nebo nedostatečnou funkcí.
Štítná žláza spojuje lidské tělo s krční čakrou,ta souvisí s energií vůle,naši schopností se rozhodovat,vyjadřovat,prosazovat…..
Vytváříme si život dle svých představ a rezonujeme s tím , pokud to tak není štítná žláza nám dává najevo svou dysfunkci,že tady cesta nevede.
Je na nás jak nasloucháme svému tělu.Tak popřemýšlejte , jak to máte vy.

Já za vás nic nevyřeším , ale ukážu Vám cestu , to , co zatím nevidíte. Přes Emo – trans odblokujeme zacyklené emoce a přeléčíme přes kvantové léčení vlnou.

Provádím i mentální operace,takže je na Vás , co si vyberete.Nechávám to na klientech , o co požádají.

Jsem přesvědčena , že vše v našich životech má důvod a vše se dá řešit , léčit a vyřešit,jen , když dotyčný chce a má víru.O tom to vše je.

Termíny pro Vás

Čtvrtek 10.9. v 18.00 hod
Úterý 22.9. v 18.00 hod
Středa 23.9. v 16.00 hod

Pošlete mi datum narození,telefonní číslo a vámi zvolený termín,vše přepošlete na e-mail.
Těším se na spolupráci

Přeji vám klidný a radostný víkend.

S úctou a láskou
Relaxační studio – Pohoda
Akademie celostního zdraví
Kvantová poradna v osobním rozvoji
ve vztazích,zdraví a úspěchu
Kvantový psychoterapeut
Eva Krištofová
www.prostepohoda.cz