Těhotenství

Vítám vás na mých stránkách, vítám vás v poradně. Zadejte otázku nebo dotaz.Pokud se chcete objednat ke konzultacI, sezení nebo terapii – zadejte do kolonky datum narození a  jméno. Pokud nechcete aby váš dotaz byl veřejný vyplňte si kolonku anonymně,můžete zanechat i tel.číslo.Naleznete na konci ve spodní části.Tento dotaz mi přijde automaticky na e-mail. a nebude publikován veřejně.Tato spolupráce je jen stručná a orientační.Děkuji za pochopení.

Zadejte jméno, přijmení,datum narození,tel.číslo.Podíváme se na to,co zatím nevidíte.

VLOŽENÍM OSOBNÍCH ÚDAJŮ SOUHLASÍTE S PODMÍNKAMI OCHRANY OSOBNÍCH ÚDAJŮ

Děkuji vám za důvěru,spolupráci a objednávky.

522 zhlédnutí
0
Anonymous

Dobrý den,paní Krištofová

zdravím vás,dostala jsem na vás kontakt od kamarádky. Říkala mi,že máte klientky,které nemůžou otěhotnět a pracujete s nimi..
Mám velký zájem se s vámi setkat a projít si prožitkovou terapií hrou TKDM se zaměřením na ženské orgány a otevření zablokované energie.Vím,že si vše sama blokuji,ale nepřišla jsem na to , proč. Vím,že mi pomůžete do toho nahlédnout.
Děkuji za váš čas,měla bych zájem ještě do konce roku,kdyby to bylo možné,vím,když pracujete neberete tel.proto raději píšu.
Ať se vám daří a těším se na vás.

Lucka 12.6.1987 Frýdlant

0

Hezký dobrý den,Lucko

Zdravím vás,děkuji za objednávku.
Těhotenství pro ženu je dárkem a odměnou za projevenou lásku sobě a partnerovi.Jak jste schopna se otevřít muži a důvěřovat mu,nechat se vést jeho něhou,dotekem ,pohlazením.
Muž nás ženy uzemňuje přes tantrickou sexuální energii.
Pokud je tato energie narušena,děťátku se tady nechce.Podmínka je být oba fyzicky v pořádku,emocionálně a energeticky si to upravíte přes terapii.

Termíny mám volné ještě koncem listopadu a do půlky prosince,ozvěte se telefonicky,najdeme termín,který vám nejvíce vyhovuje osobně,to nebude problém.

Těším se na vás.Přeji vám pohodové dny a děkuji vám za důvěru,vážím si toho.

S láskou a úctou

Regenerační studio – Pohoda
Psychoterapeut
Praktik Metody TKDM
Karmalog
Eva Krištofová

Odešlete dotaz anonymně

Odpověď vám mileráda zašlu na Váš e-mail. Nebude publikován veřejně.

Vložením osobních údajů souhlasíte s podmínkami ochrany osobních údajů