Tenké střevo

Vítám vás na mých stránkách, vítám vás v poradně. Zadejte otázku nebo dotaz.Pokud se chcete objednat ke konzultacI, sezení nebo terapii – zadejte do kolonky datum narození a  jméno. Pokud nechcete aby váš dotaz byl veřejný vyplňte si kolonku anonymně,můžete zanechat i tel.číslo.Naleznete na konci ve spodní části.Tento dotaz mi přijde automaticky na e-mail. a nebude publikován veřejně.Tato spolupráce je jen stručná a orientační.Děkuji za pochopení.

Zadejte jméno, přijmení,datum narození,tel.číslo.Podíváme se na to,co zatím nevidíte.

VLOŽENÍM OSOBNÍCH ÚDAJŮ SOUHLASÍTE S PODMÍNKAMI OCHRANY OSOBNÍCH ÚDAJŮ

Děkuji vám za důvěru,spolupráci a objednávky.

697 zhlédnutí
0
Anonymous

Dobrý den , paní Krištofová

Děkuji za vaši bezplatnou poradnu. Mám na vás dotaz. Zjistili mi nefunkčnost tenkého střeva, docela mi to komplikuje svobodný život. Dostala jsem na vás kontakt ohledně kvantového léčení přes kvantovou vlnu.

Byla u Vás kamarádka z Olomouce se srdíčkem, moc jste jí pomohla na operaci nešla a je vše v pořádku. Proto se ptám, lze tak léčit i můj problém? S diagnozou nefunkčnosti tenkého střeva.

Pokud ano , rada se u Vás objednám,hledám pomoc pro sebe a pracovat na sobě chci. Léky , které dostávám mi nedělají dobře.

Děkuji za vaší odpověď,děkuji za vaše informace,vážím si toho.

Radka

0

Hezký den , Radko

Těší mne vaše svobodné rozhodnutí na sobě pracovat. Ráda vás u mne uvítám,jsem průvodce v kvantovém koučování, psychoterapeut s léčením přes kvantovou vlnu.

Se vším se dá pracovat, vše jde opravit a změnit. Cestu máte před sebou,jen vás nasměřuji.

Střeva a potíže s tenkým střevem na emocionální úrovni

Je-li problém v tenkém střevě má to souvislost s neschopností člověka zapamatovat si a důkladně vstřebat to,co je pro něj dobré v událostech každodenního života.
Příliš se soustřeďuje na detaily , místo aby posoudil situaci z celkového pohledu i když mu třeba nevyhovuje jen část toho , co se děje, bude mít tendence celou věc zavrhovat i kvůli té nejmenší maličkosti se totiž obává, že mu bude chybět to,co potřebuje.

Duševní blok – tato informace je důležitým upozorněním,že by jste se měla naučit živit se jen pozitivním myšlením a ne strachem a znehodnocujícími myšlenkami,také je potřeba se zbavit svých obav z nedostatku ve hmotném světě, potřebujete pracovat na své víře a rozvíjet ji.Nezabývejte se starými záležitostmi a udělejte v sobě místo na nové.

Pokud se rozhodnete pro konzultaci s vhodnou terapii pro Vás , objednávku učiňte na e-mail nebo zavolejte, Ráda vše s vámi proberu a domluvíme den a čas na naše setkání.

Paní Radko, přeji vám pozitivní pohled na celý svět a hlavně na sebe, vše je o vás a ve vás.
Těším se na setkání a spolupráci.

S úctou a láskou

Relaxační studio – Pohoda
Poradna v osobním rozvoji
ve vztazích,zdraví a úspěchu
Kvantový psychoterapeut
Eva Krištofová
602 795 216

Odešlete dotaz anonymně

Odpověď vám mileráda zašlu na Váš e-mail. Nebude publikován veřejně.

Vložením osobních údajů souhlasíte s podmínkami ochrany osobních údajů