853 views
0
0 Comments

Dobrý den,paní Krištofová

Moc vás zdravím.V únoru jsem podstoupila,hodinovou terapii na odstranění strachů a úzkostí na dálku,přes telefon.Tím vám chci mnohokráte poděkovat,změnilo se mi úplně všechno,vše je pro mne nové.
Přicházejí mi neskutečné informace,o kterých jsem neměla tušení,že je v sobě vůbec mám. Vyplulo mi na povrch,že nemám zpracovaného bratra,nekomunikujeme spolu několik let,ráda bych to v sobě urovnala a zpracovala si toto téma,asi mi to ještě zrcadlí mnoho nedořešeného s otcem a synem.
Ráda se u vás ještě objednám,ale to asi osobně,tak to nějak cítím.Jsem z Brna.Jen jsem vám chtěla zdělit,jak moc mi to uvolnilo v životě mnoho tématu a vím,že vše má svůj čas a důvod.
Určitě vám zavolám o termín,vidím to tak na začátek dubna,udělám si volno a přijedu za vámi,ráda vás poznám i osobně.
Mějte se krásně,ze srdce děkuji za váš čas a pochopení ve vedení.Děkuji a těším se na vás.

S jarním pozdravem Věrka z Brna

0

Dobrý den,paní Věro

Děkuji vám za odezvu.Velmi mne těší,že se to ve vás otevřelo a začínáte si dávat své prožitky do souvislosti.Vše souvisí se vším.A proto je nutnost si vše ujasnit,co nefunguje, prostě jen propustit aby mohlo přijít něco nového.Jde to řešit osobně i na dálku,ano vše je možné.

Pokud zpracujete v sobě mužský princip,opět vás to posune dál k pochopení,proč se mi dějí určité věci v životě.Přesně to souvisí s otcem,bratrem i synem,mužský princip ve vás.

Těším se na vás,až přijde správný okamžik,ozvěte se,dáte si vše do pořádku,na jaře je potřeba uklízet.Pozdravuji do Brna.

Hezký jarní čas,přeji.

S úctou a láskou

Regenerační studio – Pohoda
Vedení v osobním rozvoji
Transformace života
Psychoterapeut
Praktik Metody TKDM
Eva Krištofová