Vypadané vlasy

Vítám vás na mých stránkách, vítám vás v poradně. Zadejte otázku nebo dotaz.Pokud se chcete objednat ke konzultacI, sezení nebo terapii – zadejte do kolonky datum narození a  jméno. Pokud nechcete aby váš dotaz byl veřejný vyplňte si kolonku anonymně,můžete zanechat i tel.číslo.Naleznete na konci ve spodní části.Tento dotaz mi přijde automaticky na e-mail. a nebude publikován veřejně.Tato spolupráce je jen stručná a orientační.Děkuji za pochopení.

Zadejte jméno, přijmení,datum narození,tel.číslo.Podíváme se na to,co zatím nevidíte.

VLOŽENÍM OSOBNÍCH ÚDAJŮ SOUHLASÍTE S PODMÍNKAMI OCHRANY OSOBNÍCH ÚDAJŮ

Děkuji vám za důvěru,spolupráci a objednávky.

1953 zhlédnutí
1
Martina G. (anonymous)

Dobrý den,

chtěla bych se Vás zeptat. 10 let mě trápí vypadané vlasy. Kdysi jsem měla velmi náročné období, po kterém mi vapadala asi polovina vlasu. Zrejme dusledkem stresu, potlacovani vzteku atd. jsem zacala mit zdravotni problemy. Malo zeleza, stitna zlaza, vysoky krevni tlak, chudokrevnost, srdecni nemoci, uzkosti. To mi bylo 18 let. Zdravoti problemy jsem zvladla, krome uzkosti, ale vlasy porad nemam. Byla jsem ve Praze na vlasove klinice. Pouzivam sampony …Neco mi dorostlo, ale proridlou hlavu mam porad a opravdu to pro me neni prijemne. Chtela jsem se Vas zeptat, mohu pro to jeste neco udelat? Jak mam na sobe zapracovat?A hlavne … je mozne, aby se stal zazrak a ty vlasy mi jeste nekdy dorostly?

Jinak Vam chci podekovat. Byla jsem u Vas na terapii a muzu rict, ze do mesice se mi velmi zmenil zivot.

Dekuji Martina 30. 10. 1987

0

Hezký den,Martino

 

Vítám vás u mne v poradně a děkuji za důvěru.

Vlasy – energie,síla,cesta.Vlasy jsou  dostatečnou ochranou kůže u nás lidí,pokud někomu náhle vlasy vypadají je to známkou toho, že tento člověk ztrácí kontakt se svou ochranou.

V důsledku nějaké nehody nebo určitého  rozhodnutí se člověk přestal cítit chráněný a sužují ho různé obavy,že něco nezvládne sám.Neumí žádat o ochranu druhé,může se jednat o někoho,kdo chce paradoxně ochraňovat druhé,aby zamaskoval své obavy z nedostatku vlastní ochrany.Toto je blok emocionální.

Duševní blok – tělo vám dává  najevo,aby jste se naučila vidět svou vlastní krásu, dostáváte signál , abyste obnovila kontakt se svou skutečnou silou,podstatou se svým Já jsem a uvědomila si,že jste vždy pod ochranou vše jde na povrch z vašeho nitra.

Pečlivě si ověřte u svých blízkých ,zda opravdu potřebují  ochraňovat z vaší strany,naučte si říct o něco,když topotřebujete,dovolte si mít strach a přiznat si to.

Šampony a kosmetika pro vaše vlasy působí jen navenek,vy potřebujete jít opět dovnitř do podstaty a vytáhnout to na povrch,vaše vlasy jsou jen příčina.

Pokud budete mít potřebu s tím pracovat,ozvěte se najdeme cestu.

Děkuji za důvěru a těší mne , že po terapii se u vás něco změnilo,jen tak dál.Život je cesta a práce na sobě.Ať se vám v tom daří na všech úrovních bytí.

S úctou

Regenerační studio – Pohoda

Vedení v osobním rozvoji

Terapeut – Eva Krištofová

Odešlete dotaz anonymně

Odpověď vám mileráda zašlu na Váš e-mail. Nebude publikován veřejně.

Vložením osobních údajů souhlasíte s podmínkami ochrany osobních údajů