910 views
0
0 Comments

Dobrý den, paní Krištofová

posílám dotaz do vaší poradny s prosbou.

Je tomu již rok, co se mi narodila krásná dcera i díky vám paní Krištofová,za to moc děkuji. Začaly mi postupně vypadávat vlasy,trvá to více jak půl roku a jsem plná obav , co s tím. Ať o ně nepřijdu úplně.
Máte pro mne nějakou radu,co mám pochopit,změnit a jak postupovat? Ráda k vám opět zajedu na terapii.
Děkuji za váš čas Renáta 18.8.1979

0

Hezký den,paní Renáto,

děkuji za dotaz,důvěru a přeji vám ať vám dcera dělá samou radost a jste obě v pohodě.Užívejte si každou chvilku spolu.
A teď k dotazu.

Emocionální blok – vlasy jsou ochranou kůže u všech lidí.Vážná ztráta vlasů je známkou ,že ztrácíte kontakt se svou ochranou v důsledku nějaké nehody,neshody a nebo určitého rozhodnutí,či stresu nebo úleku jste přestala cítit ochranu a sužují vás různé obavy,například , že si neporadíte sama v určitých situacích,neumíte požádat o ochranu někoho blízkého,paradoxně můžete ochraňovat druhé a tím maskujete svou vlastní ochranu.

V PRVÉ ŘADĚ JE POTŘEBA OCHRAŇOVAT SAMA SEBE,VY JSTE NA PRVNÍM MÍSTĚ,PAK AŽ JSOU TI OSTATNÍ.Pokud se vy budete cítit dobře,budou se cítit dobře i lidé kolem vás.Jsou to spojené nádoby.

Duševní blok – pokud vás trápí tento problém ,dostáváte signál, aby jste obnovila kontakt se svou skutečnou podstatou se svým – Já jsem a uvědomila si ,že jste vždy pod ochranou.

Faktory PŘISPÍVAJÍCÍ K OSLABENÍ NEBO VYPADÁVÁNÍ VLASŮ JSOU NÁHLÝ OTŘES,PŘÍLIŠNÁ REAKCE NA BEZMOC A BEZNADĚJ,PODRÁŽDĚNOST,ZPŮSOBENÁ MNOŽSTVÍM STAROSTÍ A NEJISTOT VE FYZICKÝM SVĚTĚ.

Vlasy jsou jako antény, jenž spojují naši hlavu.symbolicky naše – Já jsem s kosmickou energií vesmíru. Potíže s vlasy je tedy často známkou toho,že dostatečně nedůvěřujeme božské energii,která nám pomáhá obnovit kontakt se schopností tvořit si svůj život.Tento nedostatek důvěry pak vyčerpává životní energii,problém s vlasy vám má připomenout,že máte být sama sebou.Hmotná stránka může být ve vašem životě důležitá,ale vše má být v rovnováze,tedy nad tím , čím jste vy sama.Vyberte si info. které je pro vás vlastní,popřemýšlejte a pokud budete chtít projít terapií najít v sobě příčinu a spouštěč,jsem tady pro vás.

Stačí se jen objednat,písemně a nebo telefonicky,je to na vás.

Přeji vám klidné a pohodové dny ve společnosti vaší rodinky,ať se vám daří a hledejte vždy tu lepší variantu pro vás samotnou. Těším se na spolupráci.

Z úctou a láskou

Relaxační studio – Pohoda
Poradna osobního rozvoje ve vztazích
zdraví a úspěchu
Kvantový psychoterapeut
Eva Krištofová